Kanárské ostrovy: 745 Afričanů bylo ubytováno ve 3* hotelu

Kanárské ostrovy: 745 Afričanů bylo ubytováno ve 3* hotelu

A samozřejmě k tomuto ubytování náleží i plná penze, případné lékařské ošetření a další výhody, o nichž se dnes mnoha Evropanům ani nesní. Většina z nich připlula na ostrovy bez dokladů, tím posledním, co by se po těchto „Novoevropanech“ žádalo, je zelený pas či dokonce očkování. Zatímco sami Evropané jsou tedy v cestování značně omezováni, tito údajně Evropu obohacující jedinci nepotřebují vůbec žádné doklady. Přesto mají jistotu, že o ně bude dobře postaráno.

A to vše samozřejmě platíte i vy, neboť na toto pohodlí budoucích Evropanů štědře přispívá i EU, přesně řečeno – daňoví poplatníci zemí EU.

Již v loňském roce bylo ubytování nelegálních přistěhovalců v hotelech a bytových komplexech na Kanárských ostrovech zamýšleno údajně pouze jako nouzové řešení. Vzhledem k nedostatečné ochraně hranic však dobře fungující kyvadlová doprava Gran Canaria, Tenerife a spol. letos opět zažívá obrovský nával.

Tentokrát ne na Gran Canarii, ale na Fuerteventuře museli být Afričané znovu ubytováni v hotelu kvůli nedostatku možností ubytování. V 3 * Hotelu Costa Caleta, který se nachází pouhých 5 minut chůze od pláže v nejoblíbenějším rekreačním středisku Caleta de Fuste, v obci Antigua, nyní údajně dočasně bydlí 745 Afričanů.

Byli jste letos na nějaké exotické dovolené? Pokud ne, tak se podívejte, na jakou dovolenou jste také i vy přispěli 745 Afričanům (plus titulek). Podle všeho se jedná o aparthotel s plným vybavením jednotlivých apartmánů:

COSTA CALETA | Caleta de Fuste | CanariaTravel

Elba Castillo San Jorge & Antigua Suite Hotel - Costa Caleta – Caleta De  Fuste hotels | Jet2holidays

Elba Castillo San Jorge & Antigua Suite Hotel - Costa Caleta – Caleta De  Fuste hotels | Jet2holidays

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout