Na Mallorce přistálo nouzově letadlo mířící z Maroka do Turecka, 15-20 pasažérů z něj vyskákalo na ranvej a uprchlo

Na Mallorce přistálo nouzově letadlo mířící z Maroka do Turecka, 15-20 pasažérů z něj vyskákalo na ranvej a uprchlo

Vymysleli invazisté další způsob, jak se jednoduše a rychle dostat z Afriky do Evropy? Zdá se, že ano. Zřejmě je jednodušší dostat se z Maroka do Turecka, než do jakékoli  země EU. Pak je nejjednodušší zakoupit si letenku do této islámské země a na palubě letadla – samozřejmě už za letu – předvést menší divadlo, aby bylo letadlo nuceno nouzově přistát….

Letiště na Mallorce bylo nuceno uzavřít svůj letový provoz od 20:20 kvůli přítomnosti pěších pasažérů na jedné ze dvou přistávacích drah. Let Casablanca – Turecko společnosti Air Arabia Maroc nouzově přistál kvůli údajné indispozici cestujícího s cukrovkou .

Jakmile bylo přistání povoleno, využilo chvíle, kdy byl pacient převážen, asi 15 až 20 lidí k tomu, aby unikli z letadla a rozběhli se po ranvejích na letišti v Palmě. „Všichni se vraťte,“ vyzvali je zaměstnanci letiště. Většina z nich se však rozprchla

Policisté pročesávají oblast, aby uprchlé Maročany našli a vyšetřují podrobnosti případu, přičemž nevylučují, že vše bylo naplánováno a šlo jen o způsob, jak se nelegálně dostat do ŠpanělskaNárodní policie se připojila k pátrání a střeží oblast kolem letiště a kolem Palmy.

34letý pacient, který měl údajně potáže s cukrovkou, byl převezen do nemocnice Son Llàtzer, poté , co byl prozkoumán, jeho partnerka utekla z nemocnice.

Údajně nemocný cestující okamžitě požádal o azyl.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout