Podle posledních údajů bylo v sobotu ve Vídni v ulicích asi 350 tisíc lidí a dnes se demonstrovalo i jinde (videa)

Podle posledních údajů bylo v sobotu ve Vídni v ulicích asi 350 tisíc lidí a dnes se demonstrovalo i jinde (videa)

V titulku není chyba, podle zdrojů jde skutečně o slovy 350 tisíc, tedy ta nula za padesátku patří. I moje informace od známých, kteří žijí ve Vídni a demonstrace se účastnili, potvrzují, že byla lidí plná Vídeň. Odpůrci v Rakousku zaváděného covidfašismu nebyli jen v samotném centru, ale i v okolí, ulice byly plné lidí, kteří v sobotu demonstrovali. Jen v samotném centru bylo přes 100 tisíc lidí!

Ve Vídni se konala očekávaná „matka všech koronových demonstrací“ proti diktátorskému  režimu, včetně povinného očkování. Přes 100 000 (!) lidí se celý den potulovalo vnitřním okruhem Vídně. Trasa 5 km byla zcela zaplněna lidmi. Celkem prý bylo na cestách v městské části více než 350 000 (!) kritiků režimu, včetně velkého počtu rodin, jak aktivistům potvrdila policie. Navzdory masivnímu mediálnímu podněcování a strašení proti „násilným  chuligánům“ byl pochod pokojný, pouze policie jako obvykle spoléhala na eskalační strategie, které vzhledem k mase lidí nefungovaly.

 

V mnoha dalších městech Evropy vyšly do ulic statisíce lidí proti covidfašistickému režimu a formuje se celoevropské hnutí za zachování svobody. Včetně Říma, Brugg a Kodaně. Solidární shromáždění za Rakousko se konala také v Paříži , Frankfurtu a Londýně.

V Mnichově se před rakouským konzulátem sešli občané milující svobodu, aby demonstrovali proti povinnému očkování v Rakousku. Protestovalo se také na mnoha dalších místech v Mnichově, kde byli mezi demonstranty  četní politici z Bundestagu a Evropského parlamentu. Poslanec Spolkového sněmu Petr Bystroň (AfD) pronesl burcující projev, ve kterém se jasně vyslovil proti obecnému očkování a výslovně zdůraznil odvážný postoj FPÖ. Podpořili ho jeho kolega z Bundestagu Peter Boehringer a europoslanec Bernhard Zimmniok.)

Některé další záběry ze včerejška (Řím, Paříž, Austrálie, Vídeň) jste už mohli vidět v předchozím článku ze soboty, níže tak přináším záběry z dalších měst různých koutů Evropy…

 

 

Bruggy:

Londýn:

Frankfurt:

Rotterdam:

Zagreb:

Brusel:

 

V Austrálii šlo tento víkend do ulic přes 3 miliony lidí (!), protestovat proti jejich fašistickému režimu.

Melbourne:

Perth:

Ve Vídni šlo pravděpodobně o největší protest občanů v historii druhé republiky! Zatímco se média zběsile a trapně evidentně snažila protesty umlčet nebo je očerňovat jako „násilné“ a jako vždy falšovala počet účastníků, vláda dál burcovala proti neočkovaným lidem: „Svoboda přichází jen s očkováním,“ uvedla ÖVP. Ministr vnitra Karl Nehammer štval vůči demonstrantům.

Od aktivistů přichází stále více zpráv, že se policie snažila záměrně protest eskalovat, aby poskytla kýžené snímky médiím a politikům. Mladí lidé byli obklíčeni, byl použit pepřový sprej a ministerstva zůstala nestřežená v naději, že na ně demonstranti zaútočí. Strategie nefungovala…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout