Nizozemské město Utrecht chce vnutit hidžáb muslimským policistkám

Nizozemské město Utrecht chce vnutit hidžáb muslimským policistkám

Před časem jste si zde mohli přečíst o nové kampani Rady Evropy,  která propagovala nošení hidžábu.  Zprvu se zdálo, že byla kampaň upozaděna, ovšem ve skutečnosti tomu tak není. Kampaně se totiž chytli mnozí aktivisté, kteří hidžáb dále protlačují. A někde dokonce zcela nedobrovolně jej nutí nosit i ty muslimky, které se sice narodily do muslimských rodin, ale ve skutečnosti islám nepraktikují, chodí oblékané jako běžné Evropanky a dá se říct, že patří k oné skutečně integrované menšině.

Nový počin Rady Evropy tak opět potvrzuje, že tím, kdo se má v Evropě integrovat jsou Evropané, zřejmě nepotrvá dlouho a i nemuslimky budou povinně nosit hidžáby. Ostatně, módní návrháři již vychází protlačování islámu vstříc a zavádí módní prvky, které vychází z islámského zahalování…

V návaznosti na kampaň Rady Evropy „Hidžáb je svoboda“ se městská rada v nizozemském Utrechtu rozhodla zavést módu hidžábu mezi síly práva a pořádku (BOA), a to navzdory legendárnímu sekularismu země.  BOA (Buitengewoon Opsporing Ambtenaar, tj. Zvláštní vyšetřovatelé) jsou něco jako úředníci a revizoři, neboť tyto ženy pracují  jako úřednice u policie nebo kontrolují jízdenky ve veřejné dopravě.

Pod tlakem utrechtských městských radních bude stávající ženská uniforma doplněna hidžábem, který zcela zakryje vlasy. Jen zde je háček: muslimské ženy BOA, na jejichž názor se nikdy obec neptala, pravděpodobně chtějí i nadále nosit uniformu, která odpovídá jejich funkci a odmítají být umístěny do politického domácího vězení tím, že budou povinně nosit hidžáb. Ostatně, silně věřící a praktikující muslimka by se zřejmě ani na podobnou profesi, kde musí hovořit i s cizími muži, nikdy nedala. To by bylo zcela proti tomu, co hlásá islám.

Mezi aktivisty na radnici je názor, že jsou potřebné „velké ambice pro integraci“, ovšem tímto rozhodnutím jdou naopak proti jakékoli integraci a ženy, které se již dávno právě nenošením hidžábu integrovaly, tak víceméně viditelně segregují. Aby bylo možné splnit pravidla nového opatření, jsou také povoleny židovské kippy, ale Židé něco podobného odmítají s tím, že nejsou blázni, aby riskovali, že budou napadeni na ulici plné muslimů.  Aktivisté z radnice neuvádí, zda do nových uniforem zahrnuli i sikhské turbany, jak je povolili u policie například ve Velké Británii.

Stále více indicií potvrzuje, že islamizace je plánovaná a řízená. Do Evropy přichází z 99% muslimové, ať už z Asie nebo Afriky. Další a další důkazy navíc potvrzují, že nikdy nikdo ve skutečnosti nechtěl, aby se muslimové integrovali do evropské společnosti. Nikdy se s tím nepočítalo a asi ani v budoucnu počítat nebude. Naopak, očekává se, že tím, kdo se přizpůsobí, budou Evropané, ale i ti muslimové, kteří se již sami rozhodli integrovat do evropské společnosti a stát se tak dobrovolně odpadlíky.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Nizozemské město Utrecht chce vnutit hidžáb muslimským policistkám

  1. Považujem za veľmi pravdepodobné,že v samospráve tohto mesta sedí niekoľko fanatických vahhábistických moslimov, ktorí svoj výklad islamu nanucujú aj integrovaným a sekulárne zmýšľajúcim moslimom a moslimkám. . A vzhľadom na všeobecne známu a pre Holandsko typickú extrémnu „toleranciu“ týmto zločincom nič nehrozí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout