Pracovník německého mainstreamového deníku Tagesspiegel byl zatčen při pašování ilegálů

Pracovník německého mainstreamového deníku Tagesspiegel byl zatčen při pašování ilegálů

Je jisté, že dosluhující kancléřka Merkelová by ho za jeho počin nejspíš pochválila a asi ještě víc nastupující zeleno-rudá vláda. Pašerák vlastně dělal jen totéž, co jejho kolegové, kteří brázdí vody Středozemního moře a u Libye loví africké džihádisty, které pak odváží do Evropy.

Němci vždy zkoušeli zničit Evropu, leč zatím nebyli zcela úspěšní. Zdá se, že tento počin, kdy se snaží uvrhnout Evropu o pár století zpět masovým dovozem muslimů a klimaalarmismem, bude konečně úspěšný.

Nepochybuji, že k zaměstnanci německého levicového deníku Tagesspiegel by se s nadšením přidali i redaktoři z našich mainstreamových médií, především z aktivistického Seznamu, který se tak srdnatě bil za vousaté sirotky Šojdrové…

Německý blogger a novinář levicového berlínského deníku „Tagesspiegel“ Sebastian Leber (44, viz titulek) byl zatčen na hranici mezi Chorvatskem a Bosnou a Hercegovinou – doprovázela ho skupina ilegálů, které údajně chtěl nelegálně převézt přes hranice, aby později napsal článek o jejich neutěšené situaci.

Spolu se sedmi invazisty Leber překročil hranici nelegálně. Pokus o vymyšlení vlastního „dojemného příběhu“ však byl zastaven chorvatskými pohraničními policisty.

K incidentu došlo již v pátek v obci Cetingrad poblíž hranic s Bosnou a Hercegovinou. Městský soud v Karlovaci odsoudil novináře k pokutě 3600 kun (500 eur) za nelegální překročení hranic. Soud stáhl obvinění z pašování, které vznesla pohraniční policie. Pohraniční policie oznámila, že se proti prvoinstančnímu rozsudku odvolá.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout