Německé církve žádají o rychlejší přidělování občanství a otevřené hranice

Německé církve žádají o rychlejší přidělování občanství a otevřené hranice

Církve patří k hlavním sponzorům islamizace Evropy. A zdaleka nejde jen o Bergoglia a katolickou církev, ale také o ostatní církve, zejména pak v Německu. Pokud by církve například naléhaly na možnost legální migrace křesťanů ze zemí, kde jsou aktuálně utiskováni, do jim kulturně blízkých zemí, kde mohou žít v bezpečí, dalo by se to ještě nějak pochopit. Ovšem církve podporují zcela cíleně dovoz muslimů do Evropy a tím i její islamizaci. Bergoglia a jeho oddané slouhy utiskovaní křesťané nezajímají ani za mák…

V Německu, kde jsou právě církve hlavním sponzorem promigračních – zejména pak pašeráckých – neziskovek, je pak tato snaha islamizovat nejen Německo, ale celou Evropu, nejpatrnější. V minulosti jste si zde mohli přečíst například o případu kláštera, kde měli 30 ubytovacích kapacit pro lidi v nouzi, ovšem ubytováni tam mohli být výhradně muslimové. V Berlíně pro změnu poskytli před časem muslimům kostel k modlitbám coby mešitu. Ostatně, Německo Evropě vždy jen škodilo. O církvi nemluvě…

Vrcholní představitelé dvou největších a nejvýznamnějších německých církví vyzývají novou vládu země, která bude pravděpodobně vytvořena mezi sociálními demokraty, Zelenými a FDP, aby přijala politiku, která by usnadnila zvýšenou migraci do Německa a Evropské unie.

Vedoucí představitelé Německé biskupské konference (DBK) a Německé protestantské církve (EKD) sice prezentovali 214stránkový dokument s názvem „Utváření migrace humánním způsobem“, který nastiňuje takzvaný „kompas pro etickou migraci“, ale tvrdili, že migrační politika by měla být změněna tak, aby umožňovala větší migraci a snadnější naturalizaci.

Místopředseda Německé biskupské konference biskup Franz-Josef Bode a předseda evangelické církve v Německu (EKD) Heinrich Bedford-Strohm ve svých vystoupeních vyzvali takzvanou „koalici semafor“, aby přijala „aktivnější naturalizační politiku“, která by umožnila žadatelům o azyl stát se rychleji německými občany.

Bedford-Strohm označil situaci, která v současné době probíhá na polsko-běloruské hranici, za „nesnesitelnou“ a dodal, že je „pobuřující, že diktátor Lukašenko využívá lidi v nouzi“ jako geopolitické pěšáky. Dále řekl, že Německo a Evropa by měly pomáhat ilegálům.

Předseda Rady EKD se navíc vyslovil pro systém v rámci EU, který by umožnil přerozdělování migrantů mezi členské státy.

Oba zástupci argumentovali ve prospěch „církevního azylu“ – procesu, který umožňuje dočasné přijetí ilegálů farností, aby se mohli vyhnout deportaci.

Ačkoli je otázka migrace téměř výhradně rámována jako humanitární příčina, církevní představitelé neradi přiznávají, že mnoho Evropanů utrpělo v důsledku invaze, mimo jiné teroristickými útokysexuálními útoky individuálními tragédiemi, které zanechaly na kontinentu hluboké jizvy. Navzdory těmto skutečnostem biskup František-Josef Bode tvrdil, že církev prostřednictvím svého promigračního postoje stojí na straně „utlačovaných“. Tvrdil, že církve po celém Německu musí oživit „přívětivou kulturu“, která  existovala před několika lety.

Mnoho Němců je však v otázce přijímání většího počtu migrantů rozděleno a některé průzkumy veřejného mínění ukázaly, že většina Němců je proti tomu, aby do země přicházelo více ilegálů.

Místo toho, aby se Bode zabýval masivním nárůstem kriminality, terorismu a sexuálního násilí páchaného na evropských ženách a dětech, které přišlo na kontinent v důsledku muslimské invaze, místo toho tvrdil, že nárůst „pravicového násilí představuje hrozbu pro otevřenou společnost“.

„Církev byla vždy společenstvím migrantů,“ argumentoval biskup z Osnabrücku s tím, že Bible je „migrační literatura“. K uvedenému jen podotýkám, že právě v Osnabrücku byla nedávno odhalena džihádistická buňka, která plánovala teroristické útoky.

Významná úloha, jakou vedení katolické církve sehrálo při usnadňování muslimské invaze na evropský kontinent, by neměla být podceňována.

Začátkem tohoto roku papež František, hlava katolické církve, vyzval křesťany, aby rozšířili svůj stan, aby přijali všechny, zejména migranty. V rámci svého poselství ke Světovému dni migrantů a uprchlíků v roce 2021, který se slaví 26. září, papež řekl, že jsme povoláni spolupracovat, aby již nebyly žádné zdi, které by nás oddělovaly.

„Křesťané musí vyvinout veškeré úsilí, aby prolomili zdi, které nás oddělují, a aby uznali naše hluboké propojení, vybudovali mosty, které podporují kulturu setkávání“, pokračoval a dodal: „Dnešní migrační hnutí nám nabízejí příležitost překonat naše obavy a nechat se obohatit rozmanitostí darů každého člověka.“

Na konci října, kdy invaze na polsko-běloruské hranici začala nabírat na obrátkách, vydal kardinál Jean-Claude Hollerich – předseda Evropských katolických biskupských konferencí (COMECE) – tiskovou zprávu, v níž odmítl varování Evropské komise, že nelegální přistěhovalectví je využíváno jako mechanismus k „destabilizaci Evropy“.

Jan Fingerland: Papežových 40 revolučních hodin | Plus

Navzdory skutečnosti, že muslimští invazisté, kteří se v posledních letech rozlezli po Evropské unii, nejsou žádní uprchlíci, jezuitský kardinál řekl: „Jejich právo požádat o azyl musí být chráněno a státy musí dodržovat zásadu –  nedeportovat ohrožené osoby zpět do země jejich původu.“

O Bergogliovi se ozývají hlasy velmi kritické, například populární francouzský spisovatel a komentátor Eric Zemmour řekl, že papež je „nepřítel Evropy„.

„Takže tady máme chlapa, který pochází z Jižní Ameriky, který pohrdá Evropou, který samozřejmě, pokud vím, nenávidí Francii. Zejména pohrdá Evropou.“

Bergoglio byl samozřejmě na post papeže dosazen právě s cílem podpory muslimské invaze a islamizace Evropy. Aktivní podpora islamizace Evropy a sbližování s agresivním islámem, který považuje bezvěrce za podřadné, tomu jen nasvědčuje.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Německé církve žádají o rychlejší přidělování občanství a otevřené hranice

  1. Nemohu tomuto blábolu uvěřit. Církev,opravdu káže vodu a pije víno, to co razí je nepřijatelné. Pokud by upřednostn’ovali, aby tito lidé zůstávali doma aže jim budou v muslimských zemích pomáhat, umíme si to představit? Ne.Církev nemám ráda v tom co v historii páchala inkvizice, prodání odpustků, pohlavní zneužívání apod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout