Německá neziskovka chce vozit džihádisty do Německa přímo od bělorusko-polských hranic

Němci se nemění, po celá staletí patří k těm, kdo se soustavně snaží zničit Evropu a její národy. I když si sypali popel na hlavu za obě světové války, opět dělají vše pro to, aby Evropu zničili. Je to právě Německo, kdo sem především láká invazní islámská vojska. A nejde jen o německou vládu a většinovou politickou reprezentaci. Jedním z největších škůdců jsou i německé neziskovky, které loví ve Středozemním moři africké džihádisty, v Egejském ještě donedávna lovili islámské vojáky ze zemí Středního a Blízkého východu a v Afghánistánu kupují pasy těm Afgháncům, kteří touží po usídlení v Evropě.

Islamizace Evropy tak pokračuje s velmi významnou podporou Německa a to i coby hegemona EU.  A neoperují už zdaleka jen v jižních oblastech, nyní se dokonce vydali i na novou „severní“ invazní trasu s úmyslem dovézt co nejvíc džihádistů do Německa…

„Iniciativa Seebrücke“ chce, aby Německo přijímalo další lidi, kteří hledají péči, především pak lidi z jiných kulturních oblastí. Nyní mají být ilegálové přepravováni autobusem z polsko-běloruské hranice přímo do GerMoney, samozřejmě to vše na náklady německých daňových poplatníků (případně poplatníků EU, pokud bude iniciativa podpořena z Bruselu). O  finanční podporu žádá iniciativa i dobrovolníky, kteří by na dovoz džihádistů přispěli. Předpokládám, že nejedna mešita tuto iniciativu ráda podpoří.

Tato organizovaná sbírka není nic jiného než trestný čin, neboť žádají o peníze na pašování ilegálů, mnohdy teroristů. Takže je třeba jednat s „aktivisty“ stejným způsobem jako se všemi ostatními pašeráky.

Iniciativa Seebrücke je známá záchranou ilegálů na moři, působili zejména ve Středozemním moři. Příští týden chtějí aktivisté v pohraniční oblasti mezi Polskem a Běloruskem pomoci uvízlým džihádistům a dopravit je autobusem do Německa. Autobus iniciativy Seebrücke Deutschland a LeaveNoOneBehind také v pondělí přiveze humanitární zásoby pro všechny, kdo jsou blokováni poblíž polsko-běloruských hranic, jak oznámili organizátoři.

„Ministerstvo vnitra bylo požádáno, aby autobus na zpáteční cestě dostal povolení k bezpečnému převozu uprchlíků do Německa na znamení evropské solidarity,“ uvedla promigrační neziskovka. Příslušná žádost byla ve čtvrtek adresována spolkovému ministerstvu vnitra.

„Neoprávněná přeprava a možný neoprávněný vstup mohou mít za následek trestní sankce,“ řekl mluvčí ministerstva Steve Alter na otázku, zda aktivisté mohou očekávat povolení. „Oznámení takového přístupu na tom nic nemění,“ řekl. Kromě toho neexistují žádné úvahy o přijímacím programu pro lidi z Běloruska. Spolková vláda má rovněž zájem na dodržování dublinských pravidel, která určují, v jakém členském státě EU musí osoba žádající o ochranu požádat o azyl…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout