Francie: 72letá žena byla doma přepadena, unesena do lesa, znásilněna a okradena

Nejen ve Francii se množí případy, kdy bývají lidé napadáni přímo ve svých domovech. K útočníkům patří buď gangy z blízkého okolí nebo tzv. „nezletilci bez doprovodu“ či ilegálové, kteří nejsou nikde zaregistrovaní. Často žijí na ulici a tímto způsobem si zajišťují obživu. Násilníci však nečekají, až nikdo nebude doma. Oběti napadají nejčastěji v noci, když spí.

Dvaasedmdesátiletá žena byla nalezena v noční košili a bosá v 6:50 ráno v sobotu 2. října 2021 v Inzinzac-Lochrist (Morbihan). Říkala, že ji napadli dva muži s kapucí uprostřed noci v jejím domě v Lanesteru.

Jeden z útočníků šel vybrat 500 €, než se vrátil k dámě. Pak odvlekl důchodkyni z jejího domu spolu se svým komplicem. Naložili ji do auta, jehož popis nebyla oběť schopna poskytnout. Žena byla poté údajně sexuálně napadena na odlehlém místě, kam ji odvezli. Důchodkyně byla nalezena brzy ráno v Inzinzacu.

Nyní byl jeden z mužů obviněn z únosu, krádeže a znásilnění 72leté ženy v Lanesteru nedaleko Lorientu (Morbihan). Přiznal se a byl obviněn a vzat do vazby.

Oběť zažila v noci z 1. na 2. října  hrozné utrpení. Muži ji odvezli do lesa v Inzinzac-Lochrist, asi patnáct kilometrů daleko od jejího domu. „Před útěkem na ní obviněný muž prováděl sexuální útoky, nechal ji v lese samotnou a velmi šokovanou,“ uvedl státní zástupce.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout