Muslimské klany ovládají ve Švédsku stále více lokalit, tato území jsou arabskou válečnou zónou (video)

Muslimské klany ovládají ve Švédsku stále více lokalit, tato území jsou arabskou válečnou zónou (video)

Většina z nás ještě pamatuje časy, kdy bylo Švédsko pověstné coby nejbezpečnější země v Evropě. A rozhodně to není dávno, co jí skutečně Švédsko bylo. Ještě před dvaceti lety mohlo něco podobného platit, ovšem nyní se situace velmi dramaticky mění. Po roce 2015 se pak Švédsko dostalo do situace, která nezadržitelně směřuje k občanské válce a časem i k chalífátu…

Podle šéfů policejních zpravodajských služeb se  Švédsko stalo obětí masivních zločineckých kruhů kvůli štědrým bezplatným státním darům.

Blízkovýchodní zločinecké rodinné gangy, známé také jako klany, se staly nebezpečným jevem v celém Švédsku a Evropě. Invazisté, kteří přišli do Švédska v posledních 30 letech ze Sýrie, Iráku, Afghánistánu, Turecka a dalších islámských zemí, za sebou zanechávají stopu smrti a ničení.

Klany ovládají velké zóny švédských měst a obcí, což jsou v podstatě oblasti, kde nevládne švédské právo, ale také oblasti, ke kterým se policie stále více bojí přiblížit. Zločinecké rodiny, které mají tisíce pěšáků, mohou léta operovat s virtuální beztrestností. Švédští soudci a prokurátoři nebyli schopni nebo ochotni je zastavit, zřejmě ze strachu z odplaty. Kromě toho jsou jimi terorizováni a často pod tlakem státu, aby mlčeli.

Rodina Aliho Khana

Jedním z nejznámějších gangů ve Švédsku je rodina Aliho Khana. Hlavou rodiny je 64letý imám Hashem Ali Khan. Policie popisuje jeho skupinu se sídlem v Angeredu, předměstí Göteborgu, jako jakýsi mafiánský konglomerát.

Ali Khan, hlava zločineckého klanu

Khan byl mimo jiné Libanonu odsouzen k trestu smrti za vraždu matky deseti dětí. Je ironií, že slavný islámský vůdce, který každý pátek vystupuje v nedaleké mešitě al-Salam, se popisuje jako mírumilovný věřící muž. Khan je však nejen odsouzen za vraždu, ale je hledaný za loupež a ozbrojený útok na policejní stanici.

Khanův klan byl nahlášen policii více než 200krát, ale policie musela odložit téměř všechny případy, protože gang vyhrožuje obětem a svědkům, aby mlčeli.

Šéf místní policie Ulf Merlander u soudu uvedl, že:

Typy zločinu, kterými jsou Ali Khanovi známí, jsou vražda, vydírání, závažné porušení integrity ženy (znásilnění), fyzické zneužívání, nezákonné vyhrožování, drogové zločiny a nezákonné držení zbraní.

Při jednom nedávném incidentu v srpnu gang Aliho Khana postavil zátarasy na severovýchodě Göteborgu a svítil do aut, aby ulovil členy konkurenčního klanu. Policie jich sice několik zatkla, ale téměř okamžitě všechny propustila.

Policie rozbila kontrolní stanoviště a zatkla 20 lidí. Ale  podezřelí byli propuštěni, protože prokurátoři rozhodli, že neporušili zákon. Prokurátoři se jich samozřejmě bojí…

Pokud umíte německy nebo anglicky, pak se níže můžete podívat na vyprávění o tom, jak si arabské klany postupně přebírají území (německy, s anglickými titulky):

V minulosti jste si zde mohli přečíst už několik článků na toto téma. Velmi ožehavá je zejména situace Göteborgu. Göteborská policie už léta bije na poplach a upozorňuje na  rodiny, které jsou hlavami organizovaného zločinu klanů, které sužují Švédsko. Ovšem švédská vláda otevřených hranic ignorovala jejich volání o pomoc. Výpověď zkušeného policisty, který vidí budoucnost Švédska černě, neboť si je jist, že si klany časem zemi převezmou, jste si mohli přečíst zde….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Muslimské klany ovládají ve Švédsku stále více lokalit, tato území jsou arabskou válečnou zónou (video)

  1. Už jsem myslel, že tento web byl zrušen na nátlak někoho shora. Jsem rád, že k tomu nedošlo.
    Slovanku bych chtěl požádat o uvedení webové stránky, na které bychom ji našli, kdyby nedej bože tento web zrušili. Facebook ani Twitter neprovozuji. Osobně bych asi hledal pak informace na webu pravyprostor.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout