Pouliční válka muslimských gangů v Göteborgu pokračuje, na pomoc se vydaly i zahraniční posily (video)

Pouliční válka muslimských gangů v Göteborgu pokračuje, na pomoc se vydaly i zahraniční posily (video)

Už od pátku s menšími přestávkami pokračují boje znepřátelených muslimských gangů ve švédském Göteborgu. I sami policisté přiznávají, že bitky hned tak neskončí. Nyní se snaží alespoň zachytit přijíždějící posily ze zahraničí. Gangy mají totiž spoustu svých soukmenovců po celé Evropě. Nakonec je možné, že boje neskončí dlouhé týdny a policie bude – tak, jako dosud – jen občas odklízet mrtvé a zraněné. Nakonec, pokud se takto bijí dva muslimské gangy mezi sebou, tak proč by se policie měla příliš angažovat?

Po nedělní smrtelné střelbě v Hjällbo se objevily zprávy, že členové soupeřících klanů z jiných měst a zemí nyní směřují do Göteborgu.

Po nedělní smrtelné střelbě v Hjällbo policie posílila svou přítomnost na místě. Vše začalo v pátek večer nepokoji, které trvaly celou noc a kterých se údajně zúčastnilo přes 100 lidí. Podle policie je motivem událostí rivalita, která již nějakou dobu panuje mezi dvěma zločineckými přistěhovaleckými gangy v severovýchodním Göteborgu.

V neděli vedla klanová bitva k novým nepokojům a zastřelení dvou lidí, z nichž jeden zemřel. Podle informací policejního zdroje je střelba pomstou v probíhajícím konfliktu klanu, který v této oblasti už nějakou dobu probíhá.

Po nepokojích byli zatčeni tři lidé a jedna osoba byla zatčena pro podezření z vraždy. Policie se zároveň snaží zabránit dalším nepokojům a násilným činům. A nyní se objevily zprávy, že lidé s vazbami na zavražděného 44letého muže míří do Göteborgu.

Ve Skåne bylo údajně zastaveno několik vozidel. V pondělí večer byly skupiny údajně také zastaveny v Landvetteru. Podle GT existují také varování, že velké množství lidí s vazbami na jednu ze soupeřících stran je na cestě z Německa.

Páteční rvačka údajně začala bitím člena gangu Ali Khan. Na druhé straně je další vlivná rodinná síť.

Včera se na sociálních sítích objevilo video, které má ukázat lynčování v Hjällbu, kde je několik lidí viděno, jak kopou do těla bez života.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Pouliční válka muslimských gangů v Göteborgu pokračuje, na pomoc se vydaly i zahraniční posily (video)

  1. Na jednu stranu by nám mohlo být jedno, když se gangy řežou mezi sebou, na druhou stranu zabírají veřejný prostor domorodců a ohrožují i jejich bezpečnost. Pochytat je a odvézt domů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout