Švédský policista, který má dlouholetou zkušenost s muslimskými gangy, si je jist, že si zemi postupně převezmou

Švédský policista, který má dlouholetou zkušenost s muslimskými gangy, si je jist, že si zemi postupně převezmou

Uvědomují si nejen Švédové, ale třeba i Němci a další národy, jejichž země je velmi rychle islamizována, kam se řítí? Uvědomují si, jaký osud chystají svým potomkům? Předpokládám, že jedinými, kdo tento fakt dokážou vzít na vědomí, jsou ti, kdo přichází s trpkou realitou každodenně do kontaktu.

Nedávno byla rozpuštěna zvláštní zásahová policejní jednotka v německém Kolíně nad Rýnem jen proto, že se její členové bavili na sociálních sítích o tom, jaká je skutečná situace Německa, kde již části měst ovládají muslimské klany. Jednotka byla kvůli tomu rozpuštěna a policisté nazváni ultrapravicovými extremisty. Těmi jsou totiž nazýváni všichni, kdo před osudem, který postupně čeká celou Evropu, varují. Bude ze stejných důvodů sesazen i tento švédský policista?

Státní televize vyslechla policistu Ulfa Boströma, který pracuje jako integrační policista v Göteborgu. V klipu policista svědčí o vzestupu organizovaného zločinu ve švédské společnosti. Boström nakonec neudržel slzy, když připustil, že policejní oddělení nezvládá sílu gangů.

V neděli ráno zveřejnila státní televize rozhovor s Boströmem, který 16 let pracoval jako policista v severovýchodním Göteborgu. Dnes je integračním policistou ve městě, kde je v kontaktu s občany v problémových oblastech.

Boström nyní varuje, že zločinecké gangy vydírají majitele podniků na předměstí prostřednictvím výhrůžek vraždami a terorem. Švédský policejní úřad však nevytváří žádné statistiky o situaci, kterou se snaží navenek zastírat.

Podle něj je jediná cesta ven. Je třeba gangům zaplatit, pokud vydíraný sám nepatří do větší rodiny. Je tomu tak proto, že úřad nemůže nabídnout žádnou ochranu těm, kteří se jsou gangy vydíráni, dokonce ani chráněné ubytování není údajně řešením.

“Pokud nemáte velkou rodinu, která by vás ochránila, nemáte šanci,” říká Boström.

Boström se navíc domnívá, že vývoj, který vidí ve spolupráci s rostoucí silou gangů s tichým souhlasem společnosti, není v Göteborgu izolovaný, ale je v celé v zemi stejný.

“Vzhledem k tomu, že jsme dovolili, aby se tento podnik tak dlouho šířil po celém Švédsku, mají gangy ve všech velkých městech. Všude mají oči a uši,” říká Boström.

Když byl Boström dotázán, jak on sám jako policista vidí další vývoj, zhroutil se a začal plakat…

Policista tak potvrdil to, co se nejen Švédsko snaží tajit: muslimské gangy ovládají celé lokality, města a s tím, jak jsou stále početnější, časem ovládnou i rozsáhlejší lokality a zřejmě i celé země. A nejhorší na tom je, že jediné, co dělá systém, je bagatelizace a utajování skutečného stavu věci.

Podobná situace jako ve Švédsku je i ve Francii, Belgii nebo Německu. Je pak jen otázkou času, než se problém rozšíří do celé Evropy. Islám je všude protěžovaný a v kontextu toho jsou ve většině zemí muslimové vítáni. Ostatně, většina z nich jsou již občané EU…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Švédský policista, který má dlouholetou zkušenost s muslimskými gangy, si je jist, že si zemi postupně převezmou

  1. Podľa môjho skromného názoru budú Nemecko, Švédsko, Holandsko atď. do takých 4-5 rokov skutočne ovládnuté moslimskými zločincami , ale po nejakom čase od nich preberú absolútnu moc /zrejme nie mierovou cestou/ “mierumilovní” vahhábisti vyškolení a zaplatení Saudskou Arábiou, resp. Katarom. A tí napríklad obchod s drogami či vojny medzi gangami tolerovať nebudú.

  2. Sluníčkáři tvrdili, někteří stále ještě i tvrdí, že EU státy mlslimy zvládnou, že to žádná hrozba není, ovšem jejich naivita by měla být bezpředmětná pro většinu reálně uvažující populaci. Bohužel ve Švédsku již kulturní, možná i biologická, degenerace postoupila tak daleko, že reálně uvažují lidé jsou v menšině. Změna v nedohlednu, protože vláda fanaticky ochraňující is lam zardousí jakýkoliv odpor opozice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.