Takto se pro mainstreamová média natáčí srdceryvné záběry „plačících dětí“ ilegálů (video)

Takto se pro mainstreamová média natáčí srdceryvné záběry „plačících dětí“ ilegálů (video)

Aby byli Evropané i přes soustavné obohacování stále ochotni přijímat invazisty z cizích kultur, snaží se aktivistická média a mnozí politici působit na jejich city. Neziskovky nejen z Polska, ale i z Německa a mnoha dalších evropských zemí, se již doslova třesou na to, až jim budou svěřeny hordy ilegálů, kteří nyní útočí na polské hranice, většinou ve snaze dostat se do Německa, případně i jiných zemí EU.

O tom, že na Evropany se musí přes city, neboť je to právě falešná pseudohumanita, co Evropu ničí, ví samozřejmě i ti, kdo se snaží hranice překročit….

Polský velvyslanec Andrzej Przylebski v Berlíně v rozhovoru pro Junge Freiheit řekl, že polská televize ukazovala, jak ilegálové foukají cigaretový kouř do očí dítěte, dokud nezačne brečet, a pak dítě vyfotografují a fotku rozesílají do světa.

 

Výše uvedené video ukazuje, jak invazisté na polských hranicích foukají kouř do očí dítěte, aby vypadalo, že pláče. Tato taktika byla použita krátce před rozhovorem s druhým největším celostátním polským deníkem „Wyborcza“.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout