Francouzovi se v jeho nepřítomnosti nastěhovala do bytu arabská rodina i s ovcemi

Francouzovi se v jeho nepřítomnosti nastěhovala do bytu arabská rodina i s ovcemi

Už mnohokrát jste si zde mohli přečíst o způsobu multikulturního obohacování, o němž se u nás příliš nehovoří. Jedná se o squatting, kdy se do domu či bytu, který je na čas opuštěný, nastěhují nezvaní hosté. Zpravidla se jedná o Afričany, Araby nebo o příslušníky kočovného etnika, které obohacuje celou Evropu už asi 700 let.

V minulosti jste si o podobných případech –  zejména z Itálie – mohli přečíst například zde, zde nebo zde.

Po pravdě, případů je tolik, že už vybírám většinou jen ty, které mne něčím zaujmou. Mimo nesporně zajímavého faktu, že jen zřídka se daří nezvané „hosty“ vystěhovat, pak zajímavé je i to, že se squatteři často chovají v obsazeném bytě tak, že se po jejich odchodu byty nápadně podobají nechvalně známým bytům z  Chanova či Luníku IX.

Případ z francouzského Marseille, které patří k multikulturně nejobohacovanějším městům, je přesně v uvedeném duchu. Jaký to musel být šok, když muž po příchodu do svého bytu spatřil nejen cizí rodinu, ale také ovce, přivázané k radiátorům!!

Čtyři osoby zabírají byt v 15. obvodu ve čtvrti Phocaean, a to od loňského července. Majitel bytu nevyhrál svůj případ před soudy.

Přestože podal stížnost, soudy se na jeho stranu nepostavily. Majitel bytu, který se nachází v 15. obvodu města Marseille, v blízkosti blešího trhu, je nyní naprosto deprimovaný. Jeho dům, druhý domov, je od loňského července obsazen čtyřčlennou rodinou, kterou nemůže vystěhovat. Squatteři dokonce vyměnili zámky, a tak už nemůže vstoupit do bytu. „Nemohu ani vstoupit na nádvoří, ani vstoupit do svého domova,“ naříkal muž.

Šestašedesátiletý muž zjistil, že jeho dům byl squatovaný více než 48 hodin. Po tomto období však – podle poněkud zvrácených zákonů – není možné, aby policie vystěhovala nové „nájemníky“. Majitel areálu pak podal stížnost k exekutorovi a podal také stížnost na vloupání do domu. Poté se mu podařilo zjistit, kdo žije v jeho bytě: čtyřčlenná alžírská rodina. V bytě byly dokonce ovce, které měla rodina uvázány k radiátoru.

Není však možné, aby odešli a ze zákona je nemožné odstranit vodoměr, zatímco je to on, kdo je nucen platit účty.

Francouzské zákony (ale i italské či španělské), bohužel, nahrávají invazistům, kteří se vloupávají do domovů. Muž měl i další byt a ten, do nějž se mu vloupali Arabové, podle zvrácených francouzských zákonů nepotřebuje. On je však majitel, takže musí platit veškeré náklady na energie. A pokud se mu někdy rodinu podaří dostat pryč, bude platit i veškeré opravy případně zdevastovaného interiéru.

Zdá se, že jde o první předzvěst časem v EU plošně přijímaných zákonů, které budou mít za cíl nahrávat squatterům, což bude možná i cíl, jak lidi donutit ke sdílenému bydlení, které až fanaticky propaguje Schwabovo Světové ekonomické fórum (WEF).

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout