Vodní děla a slzný plyn použili Poláci na hranicích v reakci na předchozí stupňující se agresi invazistů (videa)

Vodní děla a slzný plyn použili Poláci na hranicích v reakci na předchozí stupňující se agresi invazistů (videa)

Je až neuvěřitelné, co všechno mohou zplodit mainstreamoví pisálci. Zcela účelově zveřejňované informace, mnohdy dokonce lži, doplněné podprahovým vnucováním názoru, že na polských hranicích jsou jen chudáci, kteří nemají kam jít. Chudáci, kteří například poslední noc jen občas v tichosti někde uštípli kus drátu. To tedy alespoň tvrdí Novinky, které dlouhodobě muslimskou invazi podporují.

Konkrétně to uvádí v článku, kde se zmiňují o použití slzného plynu a vodních děl ze strany Poláků. Jenže – jak jste si mohli přečíst již zde (včetně videa) – v noci ve skutečnosti zaútočilo na polské hranice asi 60 džihádistů, přičemž mezi jejich pokřikem je slyšet i „Allahu akbar!“.

Poté došlo opět v dopoledních hodinách k dalším výpadům na hranice, což nakonec vedlo k tomu, že na polské straně použili proti džihádistům vodní děla a slzný plyn.

Zde jsou útoky z dnešního dopoledne:

Jednoduše, džihádisté jsou agresivní, protože se chtějí za každou cenu dostat do cíle. A když už zaplatili mnoho tisíc dolarů za cestu, nehodlají se krátce před jejím cílem vracet domů. Znovu zdůrazňuji, že v davu nejsou žádní chudáci, naopak. Ptáte se, proč nepřiletí legálně – třeba na vízum? Pokud se jedná o válečné zločince, hrdlořezy z ISIS a jiných bojůvek či jednoduše zločince, kteří prchají před spravedlností, pak nemají zájem být na území EU identifikováni. A především, vízum by jistě nezískali. Na druhou stranu mají ovšem dost peněz, aby si podobnou ilegální cestu zaplatili.

Zřejmě do Běloruska přiletěli s falešnými pasy – o tom, jak své pravé i falešné doklady vyhazují u německých hranic jste si mohli přečíst už zde – a poté se v Německu buď zaregistrují pod jinou – samozřejmě zcela smyšlenou –  identitou nebo zapadnou do nějakého ghetta, kde žijí mimo systém.

Tato akce tak byla čistě reakcí na útoky džihádistů. Stovky agresivních a násilnických vetřelců, ozbrojených kameny, kládami, železnými tyčemi a kouřovými granáty, se dnes od časného rána pokoušejí vtrhnout na polský hraniční přechod Kuznica. Polští pohraničníci, policisté a vojáci brání hranici s paralyzujícími granáty, vodními děly a novými zátarasy z ostnatého drátu.

Na videu můžete slyšet, že předem džihádisty varují, pokud tedy byli v chladném počasí pokropeni, je to jen jejich chyba.

Při dnešním útoku invazních vojsk na polských hranicích byl vážně zraněn pohraničník ze stanoviště Kuźnica, jak oznámila polská pohraniční stráž na Twitteru.

Nakonec je jisté, že se většina z těchto invazistů do Evropy dostane. V Německu je o ně velký zájem, mimo Mnichova si dodávku obohacení žádají i mnohá další města jako například Kolín nad Rýnem nebo Freiburg. Asi jim dosavadní obohacování, kterého jim Merkelová dopřála dosyta, nestačilo….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.5]

One thought on “Vodní děla a slzný plyn použili Poláci na hranicích v reakci na předchozí stupňující se agresi invazistů (videa)

  1. Paradoxné je,že Morawieckeho fašistická diktatúra rozhodne nepatrí medzi tie, ktoré by bránili legálnej migrácii – podobne ako Orbánova. Pred začiatkom pandémie tam každý deń pribúdali tisíce otrokov doslova z celého sveta /nevynímajúc Afriku a Áziu/, predovšetkým však z Ukrajiny a ďalších chudobnejších regiónov bývalého ZSSR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout