Itálie: Tři sourozenci přišli o nemovitosti – okupují je cikánské rodiny a odmítají se vystěhovat (video)

Itálie: Tři sourozenci přišli o nemovitosti – okupují je cikánské rodiny a odmítají se vystěhovat (video)

Už mnohokrát jste si zde mohli přečíst články s videi o Italech, jimž invazisté zabrali jejich nemovitosti. Zákony jsou v Itálii, ale třeba i ve Španělsku, nastaveny tak mizerně, že prakticky nelze ty, kdo se do domů či bytů nabourali, nijak vyhnat. Pokud se už někdo pokusil o vykonání spravedlnosti vlastními silami, dopadl nakonec špatně majitel bytu, který byl za fyzické napadení okupanta odsouzen.

Netuším sice, kdo tak šíleně zákony nastavil, ale obávám se, že jde jen o první vlaštovky v rámci EU. Vstupní země, jako první odolávající nekonečné invazi, jsou k podobným „testům“ ideální. Je tedy možné, že tyto případy jsou jen jakousi zkouškou, než se něco podobného aplikuje po celé EU. Brzy již totiž nebude kam invazisty a různé „kočovníky“ dávat.

Podívejte se tedy na další video, které je sice v italštině, což ovšem vůbec nevadí. Jde o to, že třem sourozencům (viz titulek), kteří zdědili celý areál, kde je několik nemovitostí a docela rozlehlý pozemek, obsadili jejich nemovitosti cikáni. Pro ně samotné zůstala jen nemovitost v rohu jejich pozemku. Většinu pozemku okupují početné cikánské rodiny a pár bezdomovců.

Sourozenci zkusili různé legální prostředky, jak se vetřelců zbavit, leč marně. Nyní se jako řada dalších v zoufalství obrací na média. Otázka je, zda jim to vůbec pomůže. I když je video v italštině, stojí za to se podívat až do konce. Uvidíte, jak některé jejich nemovitosti po nájezdu „kočovníků“ dopadly. Jedinou možností už zřejmě bude jen demolice….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Itálie: Tři sourozenci přišli o nemovitosti – okupují je cikánské rodiny a odmítají se vystěhovat (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout