Další případy italských rodin, kterým invazisté obsadili byty a odmítají odejít (videa)

Další případy italských rodin, kterým invazisté obsadili byty a odmítají odejít (videa)

Přináším vám další dva případy rodin, jejichž domovy byly obsazeny invazisty. V minulosti jsem zde přinesla mnoho dalších podobných případů, ovšem jde skutečně jen o onu pověstnou kapku v moři. Takových obsazených domů a bytů totiž najdete po celé Itálii mnohem víc. A jen málokdy se podaří invazních zločinců zbavit.

První případ se odehrál v italském Miláně, kam se do bytu italského manželského páru vloupal Egypťan v době, když byli delší dobu mimo. Majitelé se snažili velmi dlouho invazistu z bytu dostat, jak sami vidíte, tak byli dokonce napadeni a policie, která aktuálně v tomto městě na podobné případy zvyklá, dlouho nereagovala.

Podle všeho se Italové báli svůj majetek získat zpět i násilím, neboť v zemi podobně, jako jinde v EU, panuje justiční zvůle, která by nakonec mohla vše postavit proti obětem ve prospěch invazisty.

Na prvním videu můžete vidět agresivního Araba, který si byt italského páru zabral a odmítá do něj právoplatné majitele vpustit. Video je stejně, jako ta ostatní, v italštině. Ale není příliš třeba rozumět, pro pochopení postačí vizuální dojem…

Po medializaci případu a dalších intervencích u policie konečně došlo po delší době k násilnému vystěhování egyptského vetřelce:

 

Další je případ italské rodiny, která doplatila na svoji naivitu. V Itálii jsou totiž soustavně majitelé domů a bytů vyzýváni k tomu, aby je pronajímali invazistům. Jsou jim slibovány velmi slušné sumy za pronájem, ovšem realita je mnohdy zcela jiná. Za ilegály totiž majitel bytu nedostane nic podobně, jako za ubytování afrického páru z videa níže. Stát platí jen za legální žadatele o azyl a i to jen omezenou dobu.

Italská rodina se rozhodla jen na čas pronajmout těmto africkým invazistům svůj byt, oni sami bydlí v malém bytě ve velmi nekomfortních podmínkách, jak můžete vidět i dále ve videu. Černoši, okupující jejich byt, však nikdy neplatili nájem a ani na výzvy na vystěhování nereagují. Vzhledem k tomu, že zákony v tomto velmi výrazně nahrávají nájemníkům – byť neplatičům, rodina má jen minimální šanci, že se kdy do svého bytu dostane. Podle jiných případů trvají takové soudy roky a zvrácená justice i zde nahrává spíš zájmům invazistů…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Další případy italských rodin, kterým invazisté obsadili byty a odmítají odejít (videa)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout