Francie: Transsexuálové protestovali proti deportacím, přitom vraždy trans za poslední rok mají na svědomí přistěhovalci (video)

Francie: Transsexuálové protestovali proti deportacím, přitom vraždy trans za poslední rok mají na svědomí přistěhovalci (video)

Je zajímavé, že drtivá většina různých LGBTQ aktivistů podporuje politiku otevřených hranic a tím i muslimskou invazi – potažmo výměnu obyvatel. Ostatně, tytéž šílence najdete v pride průvodech i v průvodech pod transparentem „Uprchlíci vítejte“ (pro příklad ani nemusíme chodit do zahraničí).  Podporovat tedy dvě tak rozdílné ideologie už musí znamenat buď notnou dávku neinformovanosti nebo v dnešní době, kdy je informací dostatek, snad doslova koňskou dávku imbecility…

Ke stejné sortě lze zařadit i tyto „trans aktivisty“ z Francie, kteří protestovali proti rušení detenčních středisek, kam jsou umisťováni zločinci z řad cizinců před samotnou deportací.

Útoky na LGBTQI nejsou obvyklé jen v islámských zemích. Například v Africe jsou normální ve většině zemí, bez ohledu na většinové vyznání. Tito hlupáci tak vítáním kohokoli z jiných kultur zároveň vítají jedince, kteří tyto osoby pokládají přinejlepším za velmi podřadné.

Od října 2020 do konce srpna 2021 bylo zaznamenáno ve Francii 8 transfobních útoků, z toho se jednalo o dvě vraždy. V obou případech vraždili cizinci (1 Konžan, 2 Peruánci).

Francie se i díky podobným idiotům velmi rychle řítí směr chalífát. Pak už si nedovolí takto vycházet do ulic. Naopak, zřejmě budou v zemi pod právem šaría odsouzeni k trestu, jaký je obvyklý v domovských zemích některých jedinců, které tito hlupáci tak nadšeně vítají.

Let bez padáku z nejvyšší budovy v okolí tak bude přesně tím, čím se jim časem za jejich vítání odmění….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout