Švédsko: Rapper dostal čestný doktorát univerzity za to, že zpíval o tom, jak oběsí šéfa protimigrační strany na stožáru

Švédsko: Rapper dostal čestný doktorát univerzity za to, že zpíval o tom, jak oběsí šéfa protimigrační strany na stožáru

K titulku ještě dodávám, že tento černý rapper byl také nazván humanistou. Mimo věšení šéfa protimigračních Švédských demokratů chtěl také ve své písni uvést poslance a členy této strany železnou trubkou do kómatu. Skutečně, jak humanistické!! Ovšem podle liberálů to humanistické je a jde podle nich o dílo, které je hodné ocenění či dokonce doktorátu univerzity v Lundu.

Švédsko nám dlouhodobě jasně ukazuje, jak zvrácenou se  může politika stát v případě, že dochází k letité indoktrinaci občanů jakoukoli propagandou. Nedávno jste si zde mohli přečíst, jak švédská vláda, ale i všechny opoziční liberálové podporují protišvédský – či spíše protibělošský – rasismus a asi před měsícem mnoho lidí šokovalo, když byl v mainstreamovém rádiu oslavován muslimský rapper, který byl aktivním účastníkem velmi brutálního hromadného znásilnění.

V jiném případě pak byl násilný Arab, který se vloupával i s kumpánem do bytů osamělých žen, kde je poté zbili, znásilnili a okradli, odškodněn v přepočtu asi dvěma miliony korun za to, že byl možná o pár měsíců déle ve vězení, než by měl vzhledem k věku, který uváděl, být.

Výše je jen drobný vzorek z mnoha případů, které jasně ukazují, že ve Švédsku jsou již dávno nadřazováni invazisté nad původním obyvatelstvem.

Ale nyní již k čerstvému případu, kdy byl oslavován rapper to, že zpíval o vraždění nepohodlné parlamentní opozice.

Rapper Jason „Timbuktu“ Diakité, známý svou písní o „bití“ Jimmie Åkessona „žluté a modré“, je nyní jmenován čestným doktorem na Fakultě humanitních studií na univerzitě v Lundu.

Timbuktu byl oceněn čestným doktorátem „za své inovativní autorství a všestranné umění, které zachycuje a reflektuje základní aspekty humanistického myšlení a výzkumu,“ píše univerzita v Lundu na svých webových stránkách.

46letý rapper je známý svou písní Svart Dovor & en Liljor, která je o „bití“ vůdce SD Jimmie Åkessona „žluté a modré“ a jeho pověšení na stožáru a bití Švédských demokratů železnými trubkami a jejich uvedení do kómatu. Píseň byla spuštěna švédskou státní televizí (obdoba naší ČT), která popsala text jako „super zajímavý“ a plný politického pohonu.

Profesorka Barbara Törnquist-Plewa, děkanka Fakulty humanitních studií univerzity, komentuje nový čestný titul Timbukvu takto:

„Prostřednictvím svých kvalifikovaných a sečtělých úvah v próze i ve verších, podaných s humorem a lyrickou virtuozitou, nás nutí přemýšlet o tom, jak jsou identity a sociální role produkovány a reprodukovány v moderním světě.“

Podobní „zpěváci“ jsou adorováni po celé EU, ostatně, stačí se podívat, jak náš mainstream miluje Bangu, jehož některé texty by byly reprodukovatelné až po 22. hodině.

Ovšem to, co oslavují ve Švédsku, už ukazuje na jistou formu fašismu, neboť takto nepřímo schvalují fyzickou likvidaci názorových oponentů. A od schvalování pak není daleko k činům. Ostatně, nepochybuji, že pokud by něco podobného nazpíval některý z německých rapperů na adresu AfD, byl by ostatními stranami adorován úplně stejně.

Na závěr připomínám, že i ve Švédsku mají zákon o předsudečné nenávisti, přičemž právě zde je jasně vidět, že některé druhy nenávisti jsou nejen povolené, ale dokonce oslavované….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Švédsko: Rapper dostal čestný doktorát univerzity za to, že zpíval o tom, jak oběsí šéfa protimigrační strany na stožáru

  1. Keby nejaký švédsky vlastenecký spevák vyzýval vo svojich piesňach k vraždeniu imámov tamojších mešít či atentátu na saudskoarabského veľvyslanca, myslíte si, že by nedostal väzenie natvrdo?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout