Další informace o vrahovi z USA, který zabil nejméně 5 lidí

Další informace o vrahovi z USA, který zabil nejméně 5 lidí

Už v článku ze včerejška jste si mohli přečíst o tom, že se jednalo mimo jiné i o aktivního podporovatele rasistické organizace BLM. To je samozřejmě fakt, který se nehodí mainstreamu, který dlouhodobě rasisty z BLM podporuje.

Postupně vyplouvají na povrch další a další informace, které jen potvrzují nepokrytý rasismus pachatele. jenže on je dnes protibělošský rasismus nejen akceptovaný, ale dokonce i podporovaný.

Darrell Edward Brooks také vyjádřil svou nenávist vůči bývalému prezidentovi Donaldu Trumpovi v jedné ze svých rapových skladeb. Vyjadřoval také černošské nacionalistické antisemitské názory na svém od doby útoku již nefunkčním Facebooku a také psal o vyhlazení bílých lidí, včetně starších lidí.

vrah byl fanatickým aktivistou BLM

ImageImage

jako správný člen BLM se hlásil k protibělošskému rasismu

Co dalšího je známo o podezřelém?

Dne 11. listopadu 2021 byl propuštěn poté, co složil neoprávněně nízkou kauci ve výši 1 000 USD v případu domácího násilí, který podle okresního úřadu DA z Milwaukee stále probíhá.

Podle místního média Milwaukee Journal Sentinel byl Brooks za méně než dva roky obviněn třikrát. Všechny tři body vycházejí z toho, co je známé jako jeho bezohledné ohrožování bezpečnosti ostatních.

V případě, kdy byl propuštěn na kauci 1 000 dolarů, byl zatčen 5. listopadu 2021. The  Sentinel Journal  dále uvádí, že v tomto konkrétním případě žena řekla policii, že ji Brooks  úmyslně přejel svým vozidlem, když vjel na parkoviště čerpací stanice poté, co ji podle trestního oznámení následoval po rvačce. Žena byla kvůli zranění hospitalizována, ukazují soudní záznamy.

„Osamělý subjekt úmyslně projel se svým hnědým SUV přes barikády a do oslavujících davů,“ řekl novinářům na pondělní tiskové konferenci náčelník policie ve Waukeshe Dan Thompson.

Dodal, že policista na vozidlo střílel, ale kvůli množství lidí na ulici musel přestat.

Policie uvedla, že reagovala na domácí incident, který se týkal Brookse, když uprchl z místa činu a pokosil dav. Dřívější zprávy médií naznačovaly, že utíkal po útoku s nožem, ale policie tyto podrobnosti zatím nepotvrdila.

Milwaukee Journal Sentinel uvedl, že Brooks v současné době čelí nejméně pěti dalším obviněním z trestného činu – včetně domácího násilí a napadení a ublížení na zdraví – a před dvěma dny byl propuštěn z vězení na kauci. 

V pondělním prohlášení prokurátor okresu Milwaukee John Chisholm uvedl, že doporučení pro propuštění na kauci ve veřejném procesu s Brooksem bylo „nepřiměřeně slabé ve světle povahy nedávných obvinění“.

Brooks pochází z města Milwaukee, přibližně 15 mil východně od města Waukesha.

Také se již objevují informace o obětech, kterých však bude možná ještě víc, neboť někteří ze zraněných jsou v kritickém stavu.

Oběti:

• Virginia Sorenson,79letá žena

• LeAnna Owen, 71letá žena

• Tamara Durand, 52letá žena

• Jane Kulich, 52letá žena 

• Wilhelm Hospel, 81letý muž

Virginia Sorenson – 79 – třetí zprava
Jane Kulich – 52

Korunu celému případu nasadilo vyjádření Daniela Thompsona, policejního šéfa města Waukesha:

“ Podezřelý byl zapojen do domácího sporu chvíli před incidentem a neexistuje žádný důkaz, že šlo o teroristický čin .“

Zdá se tedy, že případ nebude vyšetřován jako teroristický čin, ale „pouze“ jako zabití. A je možné, že později bude čin překvalifikován dokonce jako nehoda. A to bez ohledu na to, že již v minulosti vyzýval k vraždění bělochů, přičemž i jeho oběti jsou vesměs bílé.

 Za masakr ve Waukesha byl zatím obviněn z pěti případů úmyslného zabití.

To může výrazně snížit trest, protože v případě obvinění z terorismu je samozřejmě trest vyšší než v případě obvinění ze zabití, byť úmyslného.

Na videu níže je v jednom z jeho klipů vidět i auto, které použil jako zbraň:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout