Arab se vloupal do domu 80leté Italky, znásilnil ji a okradl

Arab se vloupal do domu 80leté Italky, znásilnil ji a okradl

Případů, kdy se většinou k osamělým ženám vloupají invazisté, přibývá po celé multikulturně obohacované Evropě. Mylná je tedy nejen domněnka, že doma je člověk v bezpečí, ale také ta, že invazisté si vybírají oběti znásilnění výhradně v řadách mladých dívek. To je zásadní omyl. Muslim, který často většinu svého života viděl odhalenou ženu tak akorát v televizi, je schopen znásilnit kohokoli. Pokud si mnozí vystačí s náhražkou v podobě kozy, ovce či oslice, pak se opravdu v případě žen na věk příliš neohlíží. Ostatně, také zde jste si v minulosti mohli přečíst o mnoha znásilněních stařenek, včetně devadesátiletých…

Policie zadržela pachatele znásilnění a loupeže spáchaných na ženě z Termoli.

Policie zatkla muže, který 11. srpna 2021 okradl a znásilnil ženu v Termoli. Muž byl vypátrán ve Florencii poblíž Palazzo Pitti.

Vyplývá to z tiskové konference, která se dnes dopoledne konala v místnosti „Rosano“ policejního ředitelství Campobasso za přítomnosti policejního náčelníka Giancarla Conticchia.

„Po pečlivé a složité vyšetřovací činnosti, kterou provedli zaměstnanci komisariátu PS Termoli  vydalo státní zastupitelství v Larinu příkaz k předběžné vazbě proti 28letému muži marockého původu.

Opatření provedli karabiniéři z radiomobilní operační jednotky ve Florencii, kteří zatkli muže, který byl mezitím v toskánském hlavním městě odhalen díky rutinní kontrole.“

Během jedné srpnové noci vnikl muž pootevřeným oknem do domu starší ženy z TermoliJakmile byl uvnitř, překvapila ho majitelka, která byla v domě sama. V tu chvíli muž stařenku napadl a znásilnil a po krádeži peněz a cenných předmětů ihned utekl.

Žena se obrátila na státní policii a okamžitě začalo vyšetřování. Byly prováděny četné kontroly, dokonce i v noci. Policisté také sledovali hodiny záznamu různých kamerových systémů přítomných v jadranském městě, za účelem identifikace i jediného obrázku, který zobrazuje muže, odpovídajícího popisu, který byl poskytnut obětí.

Díky přesné analýze a také po složité extrapolaci a porovnání dat subjektů s policejními záznamy a podobnými osobami, které byly i v minulosti kontrolovány  na území Termoli, se policistům podařilo identifikovat muže na základě kamerového záznamu, který znázorňoval obličej mladého muže, odpovídajícího popisu pachatele násilí. Muže následně poznala oběť a další žena, kterou také sexuálně napadl.

To vedlo k identifikaci muže marocké národnosti, který opustil Termoli ihned po násilné epizodě loni v srpnu.

Na základě výsledků vyšetřování byl vydán příkaz k předběžné vazbě ve věznici za trestné činy loupeže a sexuálního násilí. 28letý muž převezen do věznice Sollicciano.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout