Další čtvrť v Göteborgu se dostala pod nadvládu muslimských gangů, jejich hlídky kontrolují i vstup do čtvrti

Další čtvrť v Göteborgu se dostala pod nadvládu muslimských gangů, jejich hlídky kontrolují i vstup do čtvrti

Možná si říkáte, že tutéž zprávu jste zde již četli. jenže to se jednalo o jiné město, případně jiné čtvrti Göteborgu. Počet lokalit, které spadají pod nadvládu některého z muslimských gangů, neutěšeně rostou. Mnoho Švédů žije na „svém“ území, přičemž jsou smířeni s tím, že tato ztracená území již nezískají zpět. jde o podobnou situaci jako ve Francii nebo Itálii.

Jenže původní obyvatelé Švédska, ale i dalších islamizovaných zemí, si neuvědomují, že před nějakými 20-30 lety byly i tyto – nyní gangy obsazené – lokality jejich. A každým rokem přibývají nové lokality, které ovládnou gangy, přičemž  stávající obsazená území se rozšiřují. Zbytky původních obyvatel odejdou jinam a muslimům „svoje“ území ponechají. Zatím je totiž ještě kam jít. Tedy zatím. Ale jak dlouho?

V Tynneredu v Göteborgu zločinecké gangy převzaly kontrolu nad celou oblastí. Kontrolují každého, kdo do čtvrti vstoupí. Podle místního policejního náčelníka je tento jev něco, co vytváří nejistotu.

Gangy rekrutují mladé lidi jako oči a uši, aby sledovali oblast a zastavili a kontrolovali lidi, které neznají.

„Je to stejné, jako když se tento jev objevil na severovýchodě, v souvislosti s konfliktem mezi klanem Ali Khana a gangem Backa. V té době byli lidé kontrolováni v oblastech na severovýchodě i jihu. Ti, kteří lidi kontrolují, jsou zločinci, kteří chtějí vědět, kdo se pohybuje v bezprostřední blízkosti, aby se tam neobjevil někdo, koho by se báli, na území nesmí vstoupit žádný nepřítel nebo policie,“ řekl pro GT Dan Windt, vedoucí místní policejní oblasti jižně od Göteborgu .

Podle Windta to byli mladí lidé ve věku asi 13 let, kteří byli údajně maskováni, když prováděli kontroly.

Zločinecké gangy již zřídily podobná kontrolní stanoviště a zátarasy mimo jiné v Hjällbo a Hammarkullenu a Nässjö. Nedávno se také objevily zprávy o tom, jak již ve věku 10 let převzaly gangy takzvanou zranitelnou obytnou oblast v Ludvice.

Uvědomují si Švédové, že takto po kouskách předávají svoji zcela bez boje zemi mohamedánům? Co by na to asi řekli jejich vikingští předkové?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout