Aktuální videa z bělorusko-polských hranic – v noci došlo opět k pokusu o překročení hranic

Aktuální videa z bělorusko-polských hranic – v noci došlo opět k pokusu o překročení hranic

Podle všeho již v současné době Německo vymýšlí, jak invazisty od hranic dostat co nejrychleji do Německa, neboť i sama Merkelová již 2x telefonovala s Lukašenkem, naposledy včera. Víme-li, že mnohá německá města nabídla útočiště stovkám ilegálů, pak je více než pravděpodobné, že se právě v pozadí organizuje velký přesun. Je to o to pravděpodobnější, že Německo do svých plánů zainteresovalo  IOM a UNHCR, což jsou organizace, které patří k čelním iniciátorům invaze muslimů do Evropy.

Jak dlouho tak ještě uvidíme podobné obrázky, je otázka. Je možné, že již brzy se situace na hranicích zklidní a džihádisté budou pohodlně přemístěni do vysněného Německa. Nejprve se podívejte na videa z včerejšího odpoledne a na závěr pak z dnešní noci, kdy došlo k dalšímu pokusu o překonání hranic..

Na videu výše vidíte polský hraniční přechod Kuźnica-Bruzgi po útoku ilegálů. Na hromadě leží shromážděný materiál, který džihádisté házeli na vojáky. A pro tyto údajně „zoufalé“ lidi požaduje bývalý předseda Spolkového sněmu Wolfgang Schäuble také „dočasný“ vstup do EU.  O tom, že slovo „dočasnost“ znamená z úst německých politiků „navždy“ snad ani netřeba hovořit…

Na dalším videu vidíte dočasně zřízený tábor přímo na hranicích. Mezi hovorem je slyšet i slovo „Germania“, což je jasným potvrzením předpokládaného cíle jejich cesty….

V noci na dnešek došlo k dalšímu neúspěšnému pokusu ilegálů o překročení hranic. Tentokrát se jedná o hraniční prostor v Dubiczach Cerkiewnych.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout