V bytě v Marseille našli válečný arzenál, který byl připravený k použití

V bytě v Marseille našli válečný arzenál, který byl připravený k použití

Tento nález bude samozřejmě pouhou špičkou ledovce. Zcela jistě by jen v Marseille mohli učinit stovky až tisíce podobných nálezů. Stačilo by jen prohledat byty tamní muslimské komunity, jejich modlitebny, mešity a kebabárny. Mohamedáni jsou na válku velmi dobře připraveni…

Raketomety, rakety, balíky výbušnin, 500 nábojů…. Válečný arzenál, který byl připravený k použití, byl objeven v sobotu v bytě v multikulturní čtvrti v  Marseille.

K tomuto objevu došlo v sobotu odpoledne, kdy majitel tohoto bytu v patnáctém obvodu chtěl požádat nájemníky, aby si vyměnili zámky. Ti nebyli doma, tak si sám otevřel a pak nestačil zírat…

Jakmile se otevřely dveře a zjistil, co je v bytě, majitel zavolal policii.

Uvnitř našli dvě rakety, dva raketomety, čtyři balíky výbušnin, odpalovací zařízení, pyrotechnická zařízení, 500 nábojů, těžké neprůstřelné vesty, lehčí vesty, helmy a vojenské uniformy. „Všechno bylo připraveno k použití,“  řekl policejní zdroj. Vyšetřování má na starosti justiční policie.

Zbraně, které byly připravené k použití, našli jen náhodou. Kolik jich zatím nenašli? A především, nechystá se nějaká větší koordinovaná akce s tím, že v tomto případě odhalili jen jednu z mnoha buněk, připravených kdykoli na povel zaútočit?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “V bytě v Marseille našli válečný arzenál, který byl připravený k použití

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout