Za uplynulých 24 hodin připlulo na Lampedusu 20 lodí s celkem 921 ilegály

Za uplynulých 24 hodin připlulo na Lampedusu 20 lodí s celkem 921 ilegály

Vzpomeňte si nejen na toto, ale i na další rekordní počty invazistů, kteří denně připlouvají nebo přicházejí na různá místa Evropy vždy, když žvanilové v předvolebním boji tvrdí, že „migrace není téma“… To můžeme neustále slyšet od moderátorů i některých – dnes již spíš skrytých – vítačů. Rekordní připlutí zaznamenávají i Kanárské ostrovy – a to bez ohledu na aktivní sopku. Narušení hranic denně zaznamenávají Polsko, balkánské země, sever Itálie, Rakousko, Maďarsko, ale i španělské exklávy na severu Maroka.

A to nikdo netuší, kolik džihádistů prošlo bez povšimnutí. K nim si připočtěte ty statisíce „tlumočníků a spolupracovníků“ z Afghánistánu (jak se dnes říká doktorům a inženýrům ze Sýrie z roku 2015) a možná dojdete na číslo, které ukáže, že invaze problém je. A to velký…

Osmnáct vylodění od půlnoci až do dnešního odpoledne: celkem dorazilo 608 nelegálních přistěhovalců, hotspoty se zhroutily s 921 hosty, včetně těch, kteří dorazili včera večer. Takže za 24 hodin skoro tisíc džihádistů přistálo jen na Lampeduse…

Během překládky patnácté lodi spadl muž a žena do moře a byli okamžitě vyloveni Guardia di Finanza.  250 invazistů dnes opustí první přijímací zařízení, aby byli naloděni  na luxusní loď Atlas.

A to není vše, co se v neděli odehrávalo na tomto invazí postiženém ostrově. Dnes slavnostně odhalila italská ministryně vnitra Lamorgeseová z PD (italská sociální demokracie) umělecké dílo samozvaného umělce Mimma Paladina nazvané „Brána Evropy“. To se nachází na nejjižnějším místě Evropy a má ukazovat, že Itálie má otevřené hranice….

obrázek ze slavnostního odhalení pomníku „Brána Evropy“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Za uplynulých 24 hodin připlulo na Lampedusu 20 lodí s celkem 921 ilegály

  1. To, že džhádisté přijíždějí beze zbraní nic neznamená, ty již jsou ve skladištích po Evropě připraveny. Je to invazní armáda.

  2. nemam slov. toto je tak neskutocne absurdne ze sa to neda skratka ani komentovat. je az dychberuce ako nemecko dokaze znicit celu europu, jej kulturu, obyvatelov, historiu a bohatstvo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout