Švédsko: Velitel gangu známého jako „Komando smrti“ chce být deportován do rodného Somálska

Švédsko: Velitel gangu známého jako „Komando smrti“ chce být deportován do rodného Somálska

Švédsko je země, kde je v rámci Evropy asi nejvíc muslimských gangů na počet obyvatel. Gangy přibývají jako houby po dešti a s jejich rostoucím počtem roste i kriminalita. Gangy mezi sebou válčí o území, přičemž tyto potyčky za sebou běžně nechávají nejen zraněné, ale i mrtvé. V menším tak můžeme vidět, jak bude celá Evropa vypadat, až si ji  muslimové budou přebírat. Budou se zbavovat nejen káfirů, ale i konkurenčních muslimů…

Vůdce švédského gangu známého jako „Komando smrti“, Mohamed Ali, byl v Dánsku odsouzen na doživotí za dvojnásobnou vraždu a bude deportován do Švédska, aby si odseděl zbytek trestu. Ali by však byl raději deportován do Somálska a požádal o vzdání se švédského občanství.

Třiadvacetiletý Mohamed Ali, známý také jako „Makelele“, byl vybrán jako jeden ze čtyř vůdců nechvalně proslulého „Komanda smrti“ působícího na stockholmském předměstí Rinkeby.

V srpnu loňského roku byl u dánského soudu odsouzen na doživotí za dvojnásobnou vraždu rivalů z gangu Shottaz v Kodani.

Ali bude nyní deportován z Dánska do Švédska, ale on sám chce zůstat v Dánsku nebo být deportován do Somálska.

„Mohamed Abdigahni Ali v první řadě požaduje, aby mu bylo umožněno zůstat v Dánsku, a za druhé, aby byl po deportaci z Dánska převezen do Somálska,“ zní verdikt správního soudu.

Ali se chce také vzdát svého švédského občanství. Důvodem, proč Ali nesouhlasí s deportací do Švédska, je to, že věří, že mu v zemi hrozí smrt.

Zločinecký gang „Komando smrti“ je od roku 2015 v pokračujícím konfliktu s konkurenčním gangem Shottaz, což má za následek více než tucet vražd.

Gang Shottaz je jinak známý svým spojením s rapperem Yasinem Mahamoudem, dvojnásobným vítězem letošního P3 Gold Gala a nedávno odsouzeným k deseti měsícům vězení za přípravu únosu rappera Einara.

K uvedenému jen dodávám, že Somálec jistě počítá s tím, že v jeho rodné zemi si ve vězení příliš dlouho nepobude (pokud vůbec). Zkušenosti z jiných případů ukazují, že zejména země, kde – podobně jako v Somálsku – do jisté míry vládne šaría, rozsudky evropských soudů neakceptují…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Švédsko: Velitel gangu známého jako „Komando smrti“ chce být deportován do rodného Somálska

  1. V Somálsky by byl hrdina. Tak s ním přibalit dalších pár tisíc jeho soukmenovců a šup domů. I když je nebezpečí, že se zase vydají na cestu do nechráněné Evropy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout