Švédská vláda chce, aby byla kritika islámu trestná, chystá zákon proti islamofobii

Švédská vláda chce, aby byla kritika islámu trestná, chystá zákon proti islamofobii

Oproti tomu si samozřejmě muslimové mohou kázat svoji nenávist ke káfirům jak je jim libo. Nikoho nezajímá, že jsou to právě muslimové, kdo udělal z nejbezpečnější země v Evropě zemi, která je nejnebezpečnější evropskou zemí pro ženy a kde je nejvíc bombových a granátových útoků a přestřelek gangů na počet obyvatel v celé Evropě. Díky muslimské invazi se Švédsko dere na první příčky i v jiných druzích zejména násilné trestné činnosti.

Přesto však švédská vláda už neví, jak víc podlézat muslimům. Podle návrhu tak má být trestná už jen kritika islámu. Tedy můžete být potrestáni třeba jen proto, že upozorníte na nějakou pasáž v Koránu s tím, že vyjadřuje nenávist a zkritizujete to. Švédsko tak maximálně vychází vstříc muslimům, tento zákon totiž chrání muslimy i před tím, aby na území Švédska někdo například nezkusil karikovat lžiproroka Mohameda. Zákon cílí jen na kritiku islámu, jiná božstva či proroky tak můžete kritizovat či urážet jak libo…

Souběžně s nárůstem islamizace Švédska nyní vláda investuje miliony do vyšetřování kritiků islámu či islamizace, aby zvýšila povědomí o zranitelnosti vůči takzvané islamofobii. Z dokumentů je také zřejmé, že se na práci musí podílet policejní orgány.

Vláda na svých webových stránkách píše, že Švédská agentura pro podporu náboženských komunit (SST) má za úkol zvýšit bezpečnost mešit a muslimských kongregací (zajímavé, ve Švédsku nehoří mešity ale kostely).  Také je třeba bojovat proti islamofobii a trestným činům z nenávisti na místní, regionální a národní úrovni v souvislosti s těmito činnostmi.

V dokumentu podepsaném ministryní pro rovnost žen a mužů Märtou Stenevi (MP) lze číst, že „Švédsko by mělo být zemí bez islamofobie“, která je klasifikována jako forma rasismu (zase tady někdo neví, že islám není rasa…). Kromě toho musí vláda také zajistit, aby země byla osvobozena od všech forem rasismu a trestných činů z nenávisti.

Všímáte si, že se islámu zastává ministryně pro rovnost žen a mužů v situaci, kdy islám sám rovnost pohlaví zásadně odmítá? Není to jen další ukázka absolutní idiocie (nejen) švédských politiků?

Při provádění úkolu spolupracuje SST s policejním orgánem, všemi správními radami kraje a dalšími příslušnými orgány. Celkové náklady na zavádění potírání islamofobie se odhadují na 1 300 000 SEK a půjdou na vrub daňového poplatníka. Zákon by měl vstoupit v platnost v roce 2022.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švédská vláda chce, aby byla kritika islámu trestná, chystá zákon proti islamofobii

  1. Takže ministerka pre rovnosť žien a mužov žiada zaviesť zákon proti islamofóbii.. tak tomu sa hovorí irónia osudu.. V zemiach kde ešte nemajú vypláchnuté hlavy by mali zaviesť naopak – zákon proti anti-islamofóbii

  2. Švédům se asi již svoboda a demokracie, i prosperita nějak zajedla. V podstatě nikdy nezažili válku a totalitu, a nevědí co je to vážit si života a svobody, a postupem času kulturně a možná i biologicky zdegenerovali, páč jen nemocný člověk takto ztrácí soudnost a pud sebezáchovy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout