Stuttgart: Muslimové zaútočili na pietní vzpomínku na učitele Samuela Patyho (video)

Stuttgart: Muslimové zaútočili na pietní vzpomínku na učitele Samuela Patyho (video)

Roční výročí útoku na Samuela Patyho, bylo příležitostí k pietním vzpomínkám na tohoto francouzského učitele, kterému uřízl hlavu čečenský terorista. Pietní vzpomínky po celé Francii byly narušovány muslimy, křičícími Allahu akbar a nejinak tomu bylo i v Německu, kde se taková pietní akce konala mimo jiné ve Stuttgartu.

Ve Stuttgartu byl muslimy napaden kritik islámu a konvertita od islámu  Abbas Mohammedpoor​. Kritici islámu chtěli připomenout učitele Samuela Patyho, kterého zavraždil Čečenec. Při útoku byly zraněny také dvě ženy, které potřebovaly ošetření v nemocnici.

Oběť islámského útoku si v Německu připomínaly pouze některé soukromé iniciativy. A dokonce i na všech ostatních akcích, stejně jako ve Stuttgartu, došlo k rušivým akcím a útokům ze strany fanatických muslimů.

Podívejte se na to, co se odehrávalo právě ve Stuttgartu, kde je vidět počátek útoku, po němž zůstaly dvě zraněné ženy:

Téměř před rokem během své týdenní přednášky v mešitě Al-Aksá palestinský islámský učenec šejk Issam Amira řekl, že pro čečenskou mládež bylo velkou ctí, že jejich krajan usekl hlavu francouzskému učiteli Samuelu Patymu, a také to byla velká čest pro všechny muslimy.

K videu bych ještě dodala, že právě fakt, že si konvertité od islámu, které vidíte na videu, umí dělat legraci z Mohameda, ukazuje, že jsou skuteční konvertité a ne muslimové, kteří právě praktikují takíju. Zobrazování lžiproroka Mohameda či jeho zesměšňování je v islámu tím nejhorším možným činem stejně, jako konverze.

A na závěr připomínám, že právě konvertité od islámu, kteří byli nuceni žít jako muslimové od narození, ví nejlépe, jak zrůdná je islámská ideologie. I proto proti ní tak aktivně vystupují. Exmuslimy také nelze obvinit z xenofobie, neboť v jejich případě se rozhodně nejedná o strach z neznámého…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Stuttgart: Muslimové zaútočili na pietní vzpomínku na učitele Samuela Patyho (video)

  1. Je třeba všemožně usilovat o to, aby byl is lam postaven mimo zákon, a označen za nepřátelskou vražednou ideologii, jíž samozřejmě je.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.