PirátoSTAN napadl výsledky voleb, mimo jiné chce zbavit postu i poslankyni Karlu Maříkovou, které tak hrozí trestní stíhání

PirátoSTAN napadl výsledky voleb, mimo jiné chce zbavit postu i poslankyni Karlu Maříkovou, které tak hrozí trestní stíhání

Jistě jste již na mainstreamu narazili na informaci, že letos došlo k rekordnímu počtu podání stížností na průběh parlamentních voleb. Zaujalo mne, že si mimo jiné stěžuje i PirátoSTAN. Tento slepenec požaduje nějaké výměny poslanců. Mimo výměny jednoho poslance ANO za poslance STAN, také požaduje zbavení poslaneckého postu dva poslance SPD.

Jednou z nich je poslankyně Karla Maříková, na níž bylo podáno trestní oznámení kvůli poznámce na Facebooku. Nejen podle mého názoru, ale i podle názoru mnoha dalších lidí, jen upozornila na holý fakt, s nímž se lze jedině ztotožnit. Rozhodně se tak nejednalo o něco, zač by měla stanout před soudem.

Za co byla vlastně Karla Maříková zažalována? Jednalo se o prohlášení, v němž reagovala na rozhodnutí EU, že musí být z území Evropy odstraněny nepůvodní druhy rostlin a živočichů. Pomineme-li už samotnou nesmyslnost tohoto nápadu, protože nepůvodních je mnohem víc druhů, než vůbec většina lidí tuší, pak reakce Karly Maříkové na toto nesmyslné nařízení byla opravdu skvělá:

„Je zakázané dovážet invazivní nepůvodní druhy rostlin a zvířat na území EU. Muslimští imigranti také nejsou původními obyvateli Evropy a stejně jako invazivní druhy znamenají nečekané šíření a postupné vytlačení původních obyvatel Evropy. Proto by měli mít také zákaz vstupu na území EU.”

Dodnes jsem nepochopila, co je na uvedeném výroku k žalobě. Jde o fakta, která lze velmi snadno potvrdit a doložit. Základem islámu je jeho šíření po celém světě a vytlačování jinověrců. To je fakt, který nelze popřít. Každý pravověrný muslim je tedy džihádistou, který se má snažit o to, aby se území, kde se usadil, stalo dřív či později chalífátem pod právem šaría. Jakékoli jiné tvrzení je lží.

Znovu připomínám, že už na jaře 2020 se ve Sněmovně hlasovalo k vydání Karly Maříkové ke trestnímu stíhání, vydána však nakonec naštěstí nebyla. Pokud by však nyní vyšla žaloba Pirátostanu na výsledek voleb a Karla Maříková by byla na základě jejich žaloby zbavena postu a tím i imunity, policie by se k případu opět vrátila.  Karla Maříková by se tak zařadila vedle bývalých poslanců Volného a Roznera, kteří již imunity zbaveni byli, neboť nebyli zvoleni. O jejich případech se poměrně široce rozepisoval mainstream, jejich případy tak netřeba komentovat.

Výrok Karly Maříkové je ovšem výrokem, který nikdo soudný nemůže považovat za závadný. Na její výrok by tak zřejmě využili „předsudečnou nenávist“ jako v případě jiných výroků na adresu muslimů, jako tomu bylo například v kauze nedávno k pokutě odsouzeného Waltera Krafta, o jehož případu jste si mohli detailněji přečíst zde.

Přiznám se, že jsem byla ráda, když se slečna Maříková do Sněmovny dostala, neboť jsem si na tuto kauzu už před volbami vzpomněla, proto jsem doufala, že jí v jejím kraji dá hlas dostatek lidí. Nyní se však zdá, že hlasy možná nestačily – či se to alespoň někdo snaží tvrdit.

Připomínám, že Karla Maříková také patřila k nepatrné hrstce lidí ve Sněmovně, kteří se neustále zastávali práv neočkovaných, byla to právě ona, kdo předložil k hlasování návrh, který měl zajistit, že neočkovaní nebudou diskriminováni:

“Neúčast na očkování covid-19 nesmí mít za důsledek omezení výkonu lidských práv a základních svobod ani hospodářských, sociálních a kulturních práv ve smyslu Listiny základních práv a svobod ani jakékoli jiné formy diskriminace jedince neočkovaného takovou očkovací látkou“.

Tento návrh nakonec o jeden hlas neprošel, jednomyslně ho odmítli ANO, ČSSD, TOP a jeden Pirát. I když to neprošlo, snaha se cení.

Nyní by tedy měla na návrh Pirátostanu Karla Maříková ze Sněmovny vypadnout. Lze tak jen doufat, že tomuto slepenci jejich podivné šachy nevyjdou. A pokud ano, pak doufám, že se žaloby za předsudečnou nenávist ujme někdo rozumný, kdo vše smete ze stolu. V případě odsouzení a třeba jen pokuty, by se pak  opět potvrdilo, že se v této zemi trestá i za pravdu (stejně, jako jinde v EU). A právě umlčování této nepohodlné pravdy a lživé tvrzení, že do Evropy přichází z muslimských zemí samé přínosné obohacení, je tím, co vede celou Evropu do záhuby…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “PirátoSTAN napadl výsledky voleb, mimo jiné chce zbavit postu i poslankyni Karlu Maříkovou, které tak hrozí trestní stíhání

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout