Tak to vypadá, když kolem sebe chcípající kobyla ze všech sil kope

Tak to vypadá, když kolem sebe chcípající kobyla ze všech sil kope

Jak jsem už několikrát zdůraznila v komentářích k parlamentním volbám, tak opravdu velkou radost mi udělala totální prohra Al Hamajdových socanů. Ke smrti nejstarší české politické strany zřejmě přispěla právě figurka jejího šéfa, jehož příklon k totalitním ideologiím je všeobecně znám.

Tento obdivovatel islámu, jehož výroky, které před pár lety pronesl na turecké ambasádě, se staly v souvislosti s ním hojně citovanými, nám opět ukázal, že jeho inklinace k totalitě je skutečně velmi silná. Ostatně, to nám dokázal i  velmi častou aplikací tzv. „předsudečné nenávisti“ vůči ostřejším výrokům na adresu muslimů (k jiným účelům tato šílenost nikdy využita nebyla), o čemž by mohly vyprávět již desítky odsouzených islamofobů.

Al Hamajda při návštěvě islámského centra

Jeho poslední počin jste jistě zaznamenali i vy. Ve snaze donutit neočkované k tomu, aby si nechali aplikovat „vakcínu proti covidu-19“ a zapojili se tak nedobrovolně – dobrovolně do 3. fáze klinických testů, oznámil, že jim zabrání v možnosti jít do zaměstnání. Tam by neočkovaní mohli jedině za podmínky, že se naočkují nebo budou mít negativní test, který si ovšem sami velmi draze zaplatí. Toto ten šílenec prohlásil v době, kdy je u nás chronický nedostatek pracovních sil. Takto by jich logicky bylo ještě méně. Skutečně se ukázalo, jaký je Al Hamajda myšlenkový gigant.

Hodlal tedy zavést něco obdobného, co funguje nyní v Itálii, kde se již 2 týdny demonstruje. Nařízení vlády vytáhlo až miliony lidí do ulic, po celou dobu je dokonce blokováno několik přístavů. Protesty zřejmě neskončí, dokud vláda nepoleví.

Naštěstí to nakonec vypadá tak, že by nápad končícího Al Hamajdy porušoval zákoník práce, takže by bylo poněkud komplikované podobné nařízení ze dne na den vydat. A končící vláda už nemá šanci stihnout vše upravit podobně, jako na to měla čas vláda italská. Uvidíme, zda se náhodou nápadu tohoto hrobaře ČSSD nakonec neujmou i slepence.

Každopádně šlo jen o zuřivé kopání chcípající kobyly, která se v jakémsi posledním deliriu chce pomstít za to, že již nemá své lukrativní korýtko, kde se jistě v době nouzového stavu velmi dobře kradlo. A většině lidí pak jen potvrdil, že tato partaj s milovníkem totality v čele, vypadla z vrcholné politiky zcela oprávněně.

Nakonec, myslím, že pokud by tento totalitář setrval na svém postu, dřív či později by prosadil i zákon proti islamofobii, který zakazuje kritiku islámu tak, jako jej nyní připravuje Švédsko. Pak by třeba i tyto stránky a mnohé jim podobné byly u nás nelegální…

A na rozloučenou s Al Hamajdou dnes snad již naposledy, zopakuji jeho chronicky známé výroky, kterými své zalíbení v islámu – a tedy totalitě v její nejryzejší formě –  jen potvrdil:

„Islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti.“

„Úkolem evropských politiků je zdůrazňovat, že se boj vede proti teroristům, ne proti islámu.“

„Islamofobie je odpudivá a nebezpečná stejně jako rasismus a antisemitismus a měla by být potlačována všemi zákonnými nástroji.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Tak to vypadá, když kolem sebe chcípající kobyla ze všech sil kope

  1. No jenže to, co přichází po tom hen oném, kterého tolik kritizujete, tak to je daleko horší zlo, než ten hen oné, o kterém zde píšete. Ti noví budou na slovo poslouchat ty šašky z Bruselu a nebudou se ohlížet na nic. A právě tím jste ukázali všichni ti voliči, kteří jste zvolili tyhle nejhorší z nejhorších jací jste to trotlové, tak se máte na co těšit. Protože vše co se děje je řízeno právě z Bruselu, nebo z UESEJ. Takže pozor milánkové, kovidové šílenství nekončí, to pokračuje a ukázali jste těmi volbami, jak si opravdu vážíte své svobody a býti čechem. Protože je nastolena cesta Evropu promíchat v jeden podivný paskvil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout