Výroky nejvyšších islámských autorit potvrzují, že je islám ideologií nenávisti a války

Je velmi těžké přesvědčit většinu lidí o tom, že islám není „jen“ obyčejné náboženství. Jde o velmi nebezpečnou ideologii, horší než nacismus. Ten je zakázaný, pak je neuvěřitelné, že tato mnohem nebezpečnější ideologie je dokonce protlačována do Evropy a přiživována. Většina nemuslimů nechápe, že správný muslim se musí přetvařovat. To tedy v případě, že žije v zatím neislamizované zemi.

Vzpomínáte na ty výpovědi sousedů vražedných džihádistů? Většina říká, že byli milí, zdravili a nijak násilně se neprojevovali. Ovšem muslim se zároveň s tím, jak se učí mluvit, učí také přetvářce. Skutečně dobý džihádista tak dokáže své okolí (nemuslimské) přesvědčit o tom, že je v nemuslimské společnosti plně integrovaný. Ovšem problém je, že do nemuslimské společnosti skutečně integrovaný muslim už není muslimem. Je odpadlíkem.

O tom, jaké je skutečné smýšlení muslimů, se nejlépe dozvíte z výroků nejvyšších muslimských autorit směrem k jejich „ovečkám.“ Právě tyto autority neustále zdůrazňují nutnost džihádu a do něj neodmyslitelně patří i přetvářka. Ovšem v závěrečné fázi džihádu se již přechází na džihád mečem. Do něj zatím Evropa nedospěla, ale jednou dojde i na něj, přinejmenším několik evropských zemí k němu má velmi slušně našlápnuto.

Je zbytečné dále upozorňovat na to, co s sebou nese islám. Výroky nejvyšších islámských autorit hovoří za vše:

Mezi námi a nevěřícími nemůže být učiněn mír, to je to, co chce Alláh… to říká naše svatá kniha.
Chyť se lopaty, chyť se zbraně a meče, teror udeřil do jejich srdcí, je to jejich konec.

Džihád znamená zabít všechny káfiry po celém světě. Vrazíš meč do jejich těl a rozsekáš je na kusy.
Džihád! Džihád! Džihád je na vás. Ano, zabijeme je. Za to se nebudeme stydět.

Zabijte je, ať jsou kdekoliv, pokud nepřejdou na islám. Muslimové dobyli, napadli a ovládli země.
Cílem je vládnout světu a celému lidstvu. Hodí se nám jakákoliv síla, která se nám přisoudí v boji a ničení.

Moc, boj, džihád, setnutí hlavy a krveprolití, zabíjení, boj, krev a bodnutí do krku.
Jsou to velké, vznešené a požehnané kroky k pořádku. Až do posledního dne našeho života budeme bojovat a zabíjet.

Tyto – a mnoho dalších výroků – pronesly nejvyšší islámské autority, když hovořily ke svým souvěrcům. Muslimové berou tyto své autority velmi vážně, jsou pro ně něco jako poslové Alláha.

Autoři výroků:

„Yusuf al Qaradawi, Abdullah Faaruuq, Ajatolláh Chomejní – Islámská hlídka, „Dětský kazatel, Abu Ja’far, FrontPage Mag, “ Šejk Ahmed, člen IS,  Ali Gomaa, velký muftí egyptských muslimů, Maududi,  Džihád v moci islámu, boj, džihád. Imám Hussein Bin, Šejk Husajn bin Mahmúd, Al-Jazoul, súdánský duchovní, džihádská hlídka

Některé výroky samozřejmě vyřklo více autorit, ohání se jimi opakovaně a tím muslimy nabádají k cestě džihádu, která je jedinou správnou cestou muslima. Ten, kdo do nemuslimské země přivádí muslimy, je zločinec, neboť tak podporuje džihád.

Zločinné tak jsou všechny evropské vlády, které aktuálně přivážejí do svých zemí džihádisty ze země, kde 99% lidí uznává jen právo šaría. Povšimněte si, že Afghánky v Evropě neodložily své hidžáby, což je první známka odmítnutí integrovat se do evropské společnosti. Nyní tak došlo k něčemu nevídanému: vlády nemuslimských zemí zcela dobrovolně islamizují vlastní země a pomáhají na cestě džihádu všem výše uvedeným.

Toto jednání nemá v historii Evropy obdoby. Předkové dnešních Evropanů, kteří bojovali s Osmany u Vídně, se musí v hrobech obracet…..

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Výroky nejvyšších islámských autorit potvrzují, že je islám ideologií nenávisti a války

  1. Nepochybně probíhá panislámská vlna.
    Muslimové se od někoho poučili, ale nemohu napsat od koho.
    Ovládnout svět se dá i bez násilí, pouhou infiltrací do všech složek.
    Nikdy by mi nenapadlo, že se v 21. století rozpoutá náboženská válka na plné koule.
    Varující je sdělení Mika Waltariho :” Jenom omezená a fanatická víra motivuje lidi k činům, ne osvícená moudrost. “

  2. Is lámští duchovní dělají svou práci, hlásají islam, volně citují krnán a hádisy, což je u nich normální, ovšem co normální není a je zcela zcestné a nebezpečné je vítání a ochrana is lámu v civilizovaném světě, zejména v USA a EU., taková podpora vražedné ideologie nemá obdoby a je zcela trestuhodná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout