Další pouliční bitva muslimských klanů ve Švédsku – do bojů se pustilo asi 60 lidí (videa)

Další pouliční bitva muslimských klanů ve Švédsku – do bojů se pustilo asi 60 lidí (videa)

Stále více švédských měst má své tzv. „zranitelné čtvrti“, jak Švédové nazývají lokality, které již plně ovládly muslimské gangy. V těchto čtvrtích už původní Švédové prakticky nežijí, přičemž ve skutečnosti zde vládnou jednotlivé klany. Právě o nadvládu nad těmito lokalitami pak čas od času klany bojují, což nám jasně ukazuje, jak to bude jednou vypadat, až podobné klany ovládnou většinu Evropy.

K další bitce tak nakonec došlo ve švédském Lundu, kde se do potyček pustilo asi šedesát muslimů…

Za velkými boji, které v pondělí otřásly Lundem uprostřed dne, stojí klanový spor.


SVT je v kontaktu s mužem, který tvrdí, že je zapleten do konfliktu klanu. Ten uvádí, jaké jsou příčiny pouličních bojů:“Říkám, teď to bude ten nejhorší chaos. Myslím, že to bude stát  tři nebo čtyři životy . Doufám, že ne, ale může se to stát,“ říká muž.K  tomu dodávám, že podle dalších informací byli celkem 4 lidé s těžkými zraněními převezeni do nemocnice. Kvůli rvačce před nemocnicí byly sanitky odkloněny z Lundu do Malmö.

Sám muž, který podal výpověď,  je zločinec a odpykává si trest odnětí svobody. Říká, že je to dlouhotrvající konflikt mezi dvěma muslimskými klany. Podle muže se konflikt vyhrotil poté, co se dva chlapci v pubertě nedávno pohádali v pizzerii.

„Jsem jen příbuzný a už mě unavuje jejich chování. Jen se bojím, že mě zastřelí zezadu. Raději bych se s nimi viděl z očí do očí,“ řekl muž televizi SVT.

Říká, že gangy mají přístup k neprůstřelným vestám, ručním granátům a automatickým zbraním.

„Bude to jen o tom: Ty zabiješ mého bratra, já zabiju tvého bratra,“ říká člen klanu. Tyto potyčky samozřejmě nikdy neskončí, je to jejich způsob života a boje o moc . Lze předpokládat, že se bitky časem přenesou i mimo muslimskou komunitu.

A v menším měřítku nám tyto případy ukazují, jak bude časem vypadat celá islamizovaná Evropa…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout