„Vypadni!“ – bučení, pískání a nadávky – tak „mile“ Němci přivítali Merkelovou (video)

„Vypadni!“ – bučení, pískání a nadávky – tak „mile“ Němci přivítali Merkelovou (video)

Také jste možná i vy narazili na různé průzkumy, které uvádí, že je Merkelová nejen nejoblíbenější německou, ale dokonce celosvětovou političkou. Prostě ve všech zemích světa, kde se údajně tvůrci této ankety ptali, mělo nejvíce lidí v oblibě právě Merkelovou. Úplně stejný vztah k Merkelové pak mají údajně Němci, pro něž je prý nejlepší německou političkou všech dob.  Zmanipulované průzkumy hovoří velmi podobně také například o Bidenovi, údajně miláčkovi nejen Američanů, ale i většiny občanů zemí z celého světa.

Právě podobné „průzkumy“ jasně ukazují, že vždy vychází přesně tak, jak si to přeje zadavatel. Každopádně hlas lidu je vždy tím nejjasnějším vyjádřením skutečné popularity jakéhokoli politika. Video níže není prvním videem, na němž můžete vidět „vřelé“ přivítání Merkelové ze strany německých občanů. Pak by mne tedy zajímalo, kde byli její voliči? Proč se s ní nepřišli s vřelým potleskem rozloučit, je-li v zemi tak oblíbená??

Německá kancléřka Angela Merkelová se objevila ve Stralsundu společně s kandidátem na kancléře Arminem Laschetem, aby tamním občanům představila svého následovníka.

Zdá se, že Merkelová a Laschet jsou stále populárnější, podle vřelého přijetí s píšťalkou, bučením a skandováním nadávek. Kromě toho obloha nad ní plakala, tak doufejme, že je to pozitivní znamení..

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.4]

One thought on “„Vypadni!“ – bučení, pískání a nadávky – tak „mile“ Němci přivítali Merkelovou (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout