Nejoblíbenějším světovým politikem je prý Merkelová, následovaná Bidenem

Nejoblíbenějším světovým politikem je prý Merkelová, následovaná Bidenem

Musím říct, že dnes jsem se po ránu zasmála tak, jako už dlouho ne. Opět šlo o jednu z mnoha perel Seznamu, ovšem nutno podotknout, že něco podobného jsem před časem četla i na zahraničních médiích. Jedná se totiž o hodnocení průzkumu, podle něhož je prý nejoblíbenějším světovým politikem Merkelová, jen velmi těsně následovaná Bidenem.

Před časem jsem už o podobném průzkumu jiné agentury psala zde. Předně musím říct, že všeobecně průzkumům v nejmenším nevěřím. Věřím mnohem víc faktům, jako třeba tomu, že určité volební preference v různých zemích tak nějak předem určují, jaká politika je v té které zemi v oblibě.

Tedy pokud byla údajně mezi zeměmi, které byly zahrnuty do průzkumu, také Itálie, už to samo o sobě by muselo Merkelovou posunout hodně na dno. Jde totiž o zemi, kde je tato osoba doslova nenáviděna. Jedinou politickou stranou, která si s názory Merkelové tak nějak souzní, je PD (italská sociální demokracie), která má ovšem v průzkumech kolem 16-18%. Zbytek voličů volí víceméně konzervativní a protimigrační strany. PD volí jen kovaní sluníčkáři, zaměstnanci neziskovek apod. A ti jediní mohou mít Merkelovou v oblibě. V Itálii tak nemohla logicky dostat víc než 20% (a to ještě přeháním).

Merkelová je v Evropě  samozřejmě oblíbena u „Novoevropanů“, takže i u nich by mohla případně průzkumná agentura nabrat pro tuto osobu body. Například ve Francii, kde rostou preference nejen Marine le Pen, ale i velmi radikálnímu odpůrci islamizace země, Zemmourovi, nemohla v žádném případě nasbírat Merkelová příliš mnoho příznivců. Odečteme-li voliče obou uvedených politiků, k nimž patří výlučně etničtí Francouzi, opět nám vychází, že v této zemi nejspíš sáhla průzkumná agentura po obyvatelích velkých měst, která už příliš francouzská nejsou.

Pokud se pak podíváme na Bidena, který prý v průzkumech Merkelové dýchá na záda, tak u něho jde o ještě větší podvod, než u Merkelové. Mnohem víc než průzkumy totiž dlouhodobě vypovídají o Bidenovi jeho videa, která mají  mnohem víc palců dolů, než palců nahoru. Jak je to možné, u tak vrcholně oblíbeného politika?

Podívejte se třeba ZDE, ZDE, ZDE, ZDE, ZDE nebo ZDE. Pak zjistíte, jak moc je tento loutkový politik oblíben. Vždyť spousta jeho voličů přiznává, že ho volili jen proto, že nechtěli Trumpa. A o tom, jak „poctivé“ byly volby prezidenta USA, snad víme všichni, vždyť i někteří Trumpovi odpůrci opatrně přiznávají, že byl Biden zvolen podvodem.

K dalším oblíbencům či neoblíbencům respondentů průzkumu nemá cenu se vyjadřovat, nicméně podobné průzkumy nám jasně ukazují, že jsou silně zmanipulovány, neboť nejsou ani v nejmenším v souladu s tím, jak v té které zemi lidé volí. U Italů museli logicky jak Biden tak Merkelová propadnout, nejinak ve Francii. To tedy pokud by se skutečně jednalo o reprezentativní vzorek, odpovídající skutečnému výsledku voleb či různých průzkumů tamních preferencí.

Pokud se vrátíme k Francii, kde již dokonce většina obyvatel přiznává, že má země díky islamizaci problém, který nepůjde řešit klidnou cestou, je jasné, že tato většina si je vědoma, že Merkelová je sama součástí těchto problémů. Jde samozřejmě o ty občany, kteří podpořili představitele policie a armády, vyzývající Macrona k řešení problémů Francie, jejíž části si již mohamedáni neoficiálně převzali.

Na příkladu Itálie a Francie, které byly zahrnuty do průzkumu, tak vidíte, jak silně jsou takové průzkumy manipulovány. Ostatně, ani Seznam si nedovolil udělat vlastní anketu, neboť bylo zřejmě předem jasné, že by s průzkumem příliš nekorelovala. Článek tak měl jen vyvolat dojem, že ten, kdo uvedené politiky neuznává, patří k menšině.

Nicméně, také vy nyní můžete hlasovat v zcela nezmanipulované  anketě oblíbenosti světových politiků. Nebudeme však hledat nejlepšího, ale naopak nejhoršího světového politika. Rozhodla jsem se, že zde anketu ponechám až do konce roku, aby mohlo hlasovat co nejvíc lidí. Pokud chcete sami hlasovat, můžete vybrat až tři nejhorší světové politiky v anketě na svislé liště vpravo dole. Ke konci roku uvidíme, jak tento průzkum dopadne. Pokud je pravda, co nám tvrdí Seznam, měli by se Merkelová i Biden objevit na chvostu ankety….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Nejoblíbenějším světovým politikem je prý Merkelová, následovaná Bidenem

  1. Vskutku podivný průzkum, asi se ptali těch Syřanů co jsou Merkelové vděční za přijetí, i když by jí nejraději nasadili hidžáb.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout