Podle průzkumu mají Němci ze všech politiků nejraději Merkelovou

Podle průzkumu mají Němci ze všech politiků nejraději Merkelovou

I když průzkumům běžně nevěřím, tak si myslím, že v tomto případě by se mu věřit dalo. Vždyť si Němci tuto likvidátorku Evropy zvolili do vedení opakovaně. Ostatně, Němci už v minulosti prokázali, že si „umí“ zvolit své politické zastoupení natolik „skvěle“, že vždy neomylně sáhnou po někom, kdo požene celý kontinent do záhuby. A zatímco ve 30. letech minulého století byla jejich volba pro Evropu zničující jen dočasně, nyní ji dorazili zcela.

Budu-li objektivní, pak musím samozřejmě přiznat, že ani Merkelová v tom nejede sama, také ona má své loutkovodiče, nicméně ona sama ovládá jí podřízené politiky evropských zemí, včetně těch našich. Většině zemí mluví do sestavování vlády i jiných vnitřních záležitostí vždy, když se jí dané politické rozhodnutí nezamlouvá. Za vše hovoří dnes již chronicky známé video z Davosu, na němž byla natočena s tehdejším italským premiérem Contem, který jí sliboval, že i přes tehdejší Salviniho odpor dopraví ilegály do země třeba letecky.

EU je 4. říše a opět jí vládne – stejně jako té třetí –  Německo. A Němci opět neomylně cítí, koho si mají zvolit za svého vůdce, aby mohl v díle Merkelové pokračovat, což už ostatně poznáme na konci září, kdy proběhnou německé parlamentní volby. Ostatně, i politici, kteří jsou v příčkách oblíbenosti hned za Merkelovou, by jistě dokázali pokračovat možná ještě razantněji v díle, které jejich předchůdkyně započala: ve výměně obyvatel a s tím související islamizaci Evropy. Nepochybuji, že Němci si neomylně zvolí někoho, kdo i nadále povede nejen Německo, ale i celou Evropu, do chalífátu.

Jak je to tedy s čerstvým průzkumem, který také tak trochu napověděl, kdo má největší šanci v německých volbách?

Většina Němců má pozitivní pohled na kancléřku Angelu Merkelovou. Podle studie infratest dimap jménem ARD tři čtvrtiny potvrzují, že politička CDU odvedla za 16 let ve funkci dobrou práci.

Přibližně 78 procent dotázaných uvedlo, že ji hodnotí jako kompetentní. Dalších 77 procent ji považovalo za silného vůdce. Téměř 71 procent ji označilo za důvěryhodnou. Pro sedm z deseti respondentů je Merkelová také nejoblíbenějším politikem v Německu.

Naproti tomu pouze čtyři z deseti účastníků průzkumu jsou spokojeni s jejím kabinetem. Přibližně 55 procent vládu kritizovalo, z toho 18 procent tvrdilo, že jsou s prací vlády velmi nespokojeni. Nejvíc vadí politika Merkelové  91 % z respondentů, kteří uvedli, že budou volit AfD. Na druhou stranu voliči Zelených jsou rozděleni.

Možnému nástupci Merkelové Arminu Laschetovi (CDU) se zatím podle průzkumu podařilo přesvědčit 24 procent dotázaných. V přímé volbě příštího kancléře z okruhu kandidátů by se většina voličů s 35 procenty rozhodla pro ministra financí Olafa Scholze (SPD). Laschet se s 20 procenty dostal na druhé místo. Následuje lídryně Zelených Annalena Baerbocková se 16 procenty.

Je jisté, že kdyby byl podobný průzkum proveden v Německu před 80 lety, byl by také v čele obliby tehdejší německý führer…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

One thought on “Podle průzkumu mají Němci ze všech politiků nejraději Merkelovou

  1. Místo toho aby Merkelová podala rezignaci a přijala odpovědnost za mrtvé a znásilněné, a lhaní, že to zvládnou, tak jí voliči fandí. Němečtí voliči mají stále Germánské stádové geny a tu nadvládu nad Evropou mají v krvi. Měli bychom o hodně více investovat do naší armády.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout