Londýn: Muslim otevírá první LGBTQ domov důchodců v Anglii

Londýn: Muslim otevírá první LGBTQ domov důchodců v Anglii

Je skutečně zábavné vidět, jak muslim otevírá domov důchodců pro LGBTQ komunitu. Podobný počin má již za sebou Švédsko a pokrokový Londýn samozřejmě nemohl zůstat pozadu. Opakovaně zvolený pákistánský starosta města Khan, který patří k jedněm z mistrů takíji, samozřejmě nemohl u otevírání tohoto zařízení chybět. Nakonec, pro muslimy, kteří nejen ve Velké Británii jen čekají, až původní obyvatelstvo přečíslí, bude velmi pohodlné, když budou mít všechny, koho posílá právo šaría na popraviště, hezky pohromadě. Více takových domů – třeba i pro mladší – a budou to mít jednou velmi jednoduché…

External shot of the entrance to Tonic Bankside with signage including 'this is how we live our lives out' Mayor of London stood in front of the Tonic Bankside sign in a communal area with a group of invited guests.

The Mayor of London looking at the skyline from a balcony in one of the newly opened flats.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Londýn: Muslim otevírá první LGBTQ domov důchodců v Anglii

  1. Trúfam si tipnúť,že ten domov otvoril šíita. Respektíve vyznavač niektorej inej nesunnitskej vetvy islamu. Správny sunnita – vahhábista, politicky korektne nazývaný saláfista – by také niečo nikdy neurobil a ani by ho to nenapadlo /podobne ako v prípade takzvaných „liberálnych“ mešít“/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout