Německý blogger dostal vysokou pokutu za to, že zesměšňoval transsexuálního zeleného politika

Německý blogger dostal vysokou pokutu za to, že zesměšňoval transsexuálního zeleného politika

Může vůbec někdo zesměšnit někoho, kdo to v pohodě zvládne sám? A co na bavorského poslance říkají „noví“ Němci? Jistě jsou jejich názory ještě hodně za hranou toho, co zveřejnil pokutovaný blogger.  Ovšem dnes je doba, kdy existují tři nedotknutelné skupiny – LGBT, lidé tmavší pleti a muslimové. Kolem těchto tří skupin musíte doslova chodit po špičkách a nekritizovat například zařazování biologických mužů do ženských kategorií v silových sportech či nahrazení historické evropské postavy černochem.

Jistý německý blogger nyní poznal v praxi, jak nedotknutelné tyto skupiny jsou. Dostal dokonce horší trest, než někteří pachatelé znásilnění či jiných násilných trestných činů z řad „obohacovačů“.

„Tessa“ Ganserer je od roku 2013 členkou Bavorského parlamentu v Německu. V roce 2018 se prohlásil ženatý muž se dvěma syny za transsexuála, přičemž měl na sobě špatně padnoucí blonďatou paruku, krátkou minisukni a nápadný make-up. Jeden občan, který nedokázal potlačit svoje pobavení na internetu, byl nyní tvrdě potrestán.

bavorský politik (politička)

Německý bloger Klaus-Peter Weber (titul. obrázek vpravo) musí zaplatit tučnou pokutu 24 000 eur za urážku transsexuálního poslance a dalších dvou „žen“ kvůli jejich novému vzhledu. V odvolacím řízení byl trest dokonce zvýšen, protože v prvním procesu okresní soud v Hersbrucku odsoudil obžalovaného ke 40 denním sazbám po 80 eurech.

Okresní soud v Norimberku-Fürthu odsoudil obžalovaného ke 120 denním sazbám po 200 eurech. Nyní má záznam v trestním rejstříku, řekl minulý týden mluvčí soudu.

Blogger má internetovou platformu, která má kolem 100 000 sledujících. Blahosklonně vyjádřil své veselí nad tím, jak se na fotografii objevil transsexuál Ganserer a dvě další „ženy“.

Mimo jiné je nazval „výsměchem“ německé politiky a poznamenal, že je možné „dát jejich obrázek na krabičku cigaret jako varování“.

Ganserer rozhodnutí chválil a poslanci verdikt označili za „vítězství demokracie a lidské důstojnosti“.

„My lidé jsme všichni odlišní, ale v důstojnosti stejní. Degradace translidí není názor a internet také není legálním volným místem,“ řekl transsexuál. „Prohlášení bloggera byla pomlouvačná a ponižovala ženy, neboť z nich dělala předměty,“ rozhodl soud.

Ganserer se stal prvním členem spolkové země Bavorsko a německého parlamentu, který byl otevřeně transgender. Poprvé se jako žena objevil 14. ledna 2019 na tiskové konferenci v Mnichově. Ilse Aignerová, členka CDU v Bavorsku a prezidentka spolkové země Bavorsko, podpořila Ganserera v jeho přeměně na ženu a přivítala ho v parlamentu jako ženu.

I když změna pohlaví ještě nebyla právně dokončena, v bavorském parlamentu je uznáván jako žena.

Ganserer, který byl dříve znám jako „Markus“, je stále ženatý s Ines Eichmüllerovou a má dva syny.

Bloggerův právník u soudu řekl, že zesměšňování politiků je svoboda projevu, ale podle hodnocení Aliance proti pravicovému extremismu v metropolitní oblasti Norimberku byl blogger Klaus-Peter Weber „jasně rasistický a ohrožoval demokracii“ se svým online mediálním kanálem Hallo Meinung.

Jeho portál je v provozu od konce roku 2018 a zveřejňuje videa naznačující, že Německo je na cestě k tomu, aby mu vládli invazisté a zveřejňuje i další podobné nemainstreamové názory.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německý blogger dostal vysokou pokutu za to, že zesměšňoval transsexuálního zeleného politika

  1. Moslimovia po dobytí väčšiny Európy a zriadení „pobočiek“ Saudskej Arábie – pravdaže, po skončení konfliktov vrátane vzájomných – nebudú poznať zľutovanie so žiadnymi im nepohodlnými „menšinami“. Teda ani s transsexuálmi, nesunnitskými moslimami, sionistickými „vlastencami“ a už vôbec nie s kresťanmi či feministkami. Aj za zmenu pohlavia bude automaticky trest smrti. Tipujem, že najneskôr roku 2025.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout