Přestřelka kosovsko-albánských gangů v centru Terstu – 8 zraněných (video)

Přestřelka kosovsko-albánských gangů v centru Terstu – 8 zraněných (video)

Kosovští Albánci nejsou o nic menším problémem, než Afričané nebo Afghánci. V Itálii jsou s nimi problémy dlouhodobě, přičemž zde mezi sebou bojují gangy kosovských Albánců o vliv nad územím. Kosovští Albánci jsou zainteresováni jak v prodeji drog, tak zbraní, po celé Evropě.

Osm zraněných, jeden z nich vážně. To je v tuto chvíli důsledek střelby, která se odehrála dnes ráno těsně před osmou hodinou poblíž baru ve via Carducci, v centru Terstu. Na místě byli strážci zákona a několik sanitek.

Na počátku rvačky, která pak vyvrcholila střelbou, bylo vyrovnání účtů. Podle prvních zvěstí, které unikly na místě,  se střetly dva různé gangy kosovských Albánců, které se nejprve střetly před  barem na via Carducci, kde jsou krvavé skvrny na autech a na ulici, a pak oba gangy utekly směrem k Lisertu.

Padlo nejméně deset výstřelů. Podle prvních zvěstí  tato potyčka následovala po rvačce na Piazza Sansovino, před několika dny. Z osmi zraněných byli někteří zasaženi kulkami. Všichni byli převezeni do nemocnic Monfalcone a Cattinara.

Barman prohlásil: „Pracuji tu 33 let a nikdy jsem neviděl tak násilnou scénu.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Přestřelka kosovsko-albánských gangů v centru Terstu – 8 zraněných (video)

 1. Ku kosovským Albáncom treba ešte pripočítať tých macedónskych, „originál“ albánskych a samozrejme ich rozsiahlu a vplyvnú diasporu. Podľa mňa práve albánska mafia pretlačila do showbusinessu veľa albánskych speváčok – Ava Max, Dua Lipa. Rita Ora…

  1. Kdysi se mi dostaly do ruky dějiny Albánie.
   Prakticky dějiny zločinu, málokterý panovník tam sešel přirozenou smrtí.
   Pašování čehokoli, loupení, vraždy, vendety, raketýring, líté boje mezi jednotlivými mafiemi.
   Ostatně i za bolšána si tamní vůdce počínal divočeji, než vůdcové ostatní zemí v tzv. socialistickém bloku.

   1. Je to tak. A Albánie má být i jakousi základnou islamizace Evropy. I proto bylo odděleno Kosovo od Srbska. Aby se mohlo spojit s Albánií a vytvořit jednu velkou Albánii. K nim se samozřejmě s radostí přidá i Bosna, kde v současné době probíhá výcvik džihádistů. Do Albánie se také momentálně stehují tisíce Afghánců, ti pomůžou radikalizovat i ty muslimy, kteří zatím radikální nejsou…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.