Itálie: Luxusní hotely už jsou plné, vláda hledá pro 5 tisíc Afghánců volné rodinné domy

Itálie: Luxusní hotely už jsou plné, vláda hledá pro 5 tisíc Afghánců volné rodinné domy

Už dávno téměř nikde v Evropě neplatí ono známé „bližší košile než kabát.“  To je dlouhodobě vidět na přístupu, který mají mnohé země k vlastním lidem a k příchozím muslimům. A je celkem jedno, zda jde nyní o Afghánce nebo průběžně o Afričany a další. Obzvlášť jihoevropské země mají velký problém s nezaměstnaností, na což se doslova „nabalují“ i další problémy, včetně problémů s bydlením.

Asi 80 tisíc invazistů – zejména z Afriky – je ubytováno v různých hotelích a ubytovnách, ale i v církevních bytech. Po příjezdu několika tisíc Afghánců, které také italská vláda prezentuje jako „tlumočníky a pomocníky“, byla část ubytována v luxusních hotelích, ovšem nemálo Afghánců – jedná se zejména o početné rodiny – už není kam dát. Do ubytovny nepůjdou, chtěli by totiž domy. Proto vláda vyzvala majitele prázdných rodinných domů, aby je nabídli afghánským rodinám. Soustředili se zejména na Sardinii, odkud v poslední době utíká spousta lidí na pevninu nebo do zahraničí, neboť ostrov patří k oblastem, kde je velká nezaměstnanost.

Předpokládám, že konkrétně Sardinie zřejmě doplatila na značný útlum cestovního ruchu v posledních dvou letech. Ostrov, zaměřený na turisty, se tak možná časem změní ve velké afghánské ghetto. Ostatně, nebyl i to účel onoho útlumu cestování? Vždyť ten útlum platí jen pro Evropany, ne pro muslimy z Afriky či Afghánistánu…

V Itálii je dvacet tisíc italských bezdomovců. Žádný ministr není odhodlán jim hledat domovy. Všichni jsou však zaneprázdněni hledáním prázdných domů, kde by bylo ubytováno pět tisíc muslimů údajně evakuovaných z Kábulu.

Takže pro ně vláda hledá domy k pronájmu. Nebo možná využívá „výjimečného stavu“, který dává Draghimu výjimečné pravomoci, kdy dokonce může domy zabavit..

Jeden z případů je Sardinie. Tam navzdory rozsáhlé nezaměstnanosti a emigraci tisíců místních mladých lidí bez práce, vláda poslala spoustu Afghánců: 160 za pouhé tři dny.

Ubytovali je v prázdných domech v obci Nuoro, ale hledají další domy v rámci provincie. Ve skutečnosti obce nemají okamžitě dostatek velkých domů, které by vyhovovaly náročným Afgháncům.

Do hledání domů se zapojili starostové 20 obcí okresu, kteří tak apelovali na občany, kteří vlastní prázdné domy. Formuláře pro zájemce o ubytování Afghánců budou brzy zveřejněny. Majitel nenese žádné výdaje: podpora samozvaných Afghánců je  hrazena z veřejných peněz, počínaje projektem SAI (Systém přijímání a integrace).

Italský stát se nesnaží pomoci Italům bez domova, ale o Afghánce a Afričany se vždy postará a vše hradí daňoví poplatníci. A není to jen Itálie, také v ostatních zemích, které přijaly údajné „pomocníky a tlumočníky“ je dostatek vlastních bezdomovců a lidí v nouzi – matek samoživitelek, invalidů, chudých důchodců apod. Pro ně peníze nejsou, pro džihádisty se však vždy najdou….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Itálie: Luxusní hotely už jsou plné, vláda hledá pro 5 tisíc Afghánců volné rodinné domy

  1. Ti lidé, kteří prodají domy v chudém regionu, kde je nezaměstnanost, si polepší.
    Erární kasu to patrně nebude bolet, penízky se přikutálejí z EU.
    A invazisté budou také spokojení, mají vystaráno.
    ( Minimálně do doby, kdy dojdou vrtulníkové peníze. Ale to už budou u volantu jiní, takže ti dnešní mohou být v klidu. )
    Naši potomci nad asi chválit nebudou.

  2. Ešte má niekto tú drzosť hovoriť a písať o tom,že Salviniho sionistická, probruselská a promigrantská strana /súčasť “ talianskej“ vlády/ chráni Taliansko a Európu pred votrelcami a ich zločinmi?!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.