Německo: Dva muslimští invazisté zavraždili a oloupili prostitutku

Německo: Dva muslimští invazisté zavraždili a oloupili prostitutku

Při takto rizikovém způsobu obživy je třeba počítat s čímkoli. Třeba i s tím nejhorším. To zřejmě nedošlo zřejmě již velmi protřelé německé prostitutce, která si do bytu vpustila dva muslimské přivandrovalce…

Zemřela krutou smrtí! Nyní je o případu zabité prostitutky Silke B. († 53) ze Stöckenu známo stále více šokujících podrobností.

Druhý údajný pachatel je od středy ve vazbě. Obvinění státního zástupce proti Iráčanovi (25) a jeho íránskému příteli (35) jsou jasná: společná loupež s následkem smrti.

Duo, které žije v Hildesheimu, údajně zaútočilo a okradlo 53letou ženu v jejím bytě 19. září. Dříve muži pravděpodobně telefonicky oznámili, že k ní přijdou jako její klienti. Oliver Eisenhauer, mluvčí hannoverského státního zastupitelství, říká: „Chybějí peníze a dva mobilní telefony oběti.“ U podezřelých se ale kořist nenašla.

Po útoku údajně prostitutce nasadili pouta, nacpali jí do krku ponožku a zalepili jí ústa páskou. Silke B. už nemohla dýchat, bolestivě se udusila!

Oba muži tento čin popírají, ale během výslechů si stále protiřečili. Mezitím se týmu vyšetřování kriminality podařilo pomocí srovnání DNA prokázat, že Iráčan byl v bytě. Navíc, mobilní telefon jeho údajného komplice byl v době zločinu napojen na vysílač v oblasti….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Dva muslimští invazisté zavraždili a oloupili prostitutku

  1. Jsou to hnusáci, ti mlslimové. Psychopat Mohmed je učinil nadřazenými nad ženami a bezvěrci, mají je za lovnou zvěř, i když jim ženy daly život, ale byly to zase mlslimské ženy, kdo je vychoval k is lámu. Z toho je bludný kruh s jediným řešením, nebrat je do Evropy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout