Německo: Syřan škrtil svoji těhotnou expřítelkyni, pak ji znásilnil – vše si natáčel

Podobných případů přibývá, přesto zřejmě nejsou dostatečným varováním pro další mladé dívky, které vyrůstají pod vlivem propagandy multikuturalismu. Cizinec jiného etnika je tak těmto dívkám představován coby ideální partner, zatímco podobné kauzy se spíše tají. I to je důvod, proč není podobný případ právě v Německu již nijak ojedinělý…

Vztah mezi 24letým Syřanem a 23letou německou dívkou byl poznamenán častými rozchody. V únoru se však  situace vyhrotila. Syřan znásilnil svou expřítelkyni a natočil si ohavný čin mobilním telefonem.

V roce 2015  přišel do Německa v rámci tehdejší invaze. Muž později nějakou dobu pracoval jako řidič doručovací služby.  24letý muž se nyní musí ze svých činů zodpovídat před krajským soudem v Drážďanech

Vztah mezi Syřanem a 23letou dívkou nebyl ve skutečnosti harmonický. Už v lednu došlo k hádkám, udeřil ji do obličeje a pohmoždil jí horní část paže. Znásilnění na začátku ledna je také součástí obžaloby. Obžalovaný, na kterého přirozeně platí presumpce neviny, však obvinění popírá. Jen omylem prý jednou chytil svoji přítelkyni za loket.

Syřan však přiznává hrozné události z 20. února. Ve dnech před zločinem se od něj pozdější oběť nejprve oddělila, ale pak se znovu usmířili. Ovšem ne nadlouho, brzy od něj přítelkyně znovu odešla a Syřan jel údajně do jejího bytu pro své věci. Tehdy se situace vyhrotila.

Pod údajným vlivem drog a alkoholu došlo ke sporu. „Vyprovokovala mě a chtěla, abych jí ublížil,“ popisuje obžalovaný svůj pohled na věci. Faktem je, že Syřan škrtil těhotnou ženu, dokud neupadla do bezvědomí. Pak ji znásilnil a natočil ohavný čin mobilním telefonem. Kolem 3:30 se 23leté oběti podařilo uprchnout.

Těhotná žena vyběhla nahá na ulici a utekla do auta, které jelo náhodou kolem. Syřan se snažil auto zastavit, ale řidiči se podařilo před ním ujet. Policie zatkla Syřana o něco později v tramvaji. Státní zástupce vysvětlil fakta: „Existovalo akutní konkrétní ohrožení života“. Proces pokračuje….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Syřan škrtil svoji těhotnou expřítelkyni, pak ji znásilnil – vše si natáčel

  1. Opět má na rukou krev Merkelová a její voliči, páč mlslim jen dělá to, jak jeho ruku vede Al ah, a dívka dělá zase jen to, co jí neomarxisté naučili aniž by použila svůj rozum a instinkt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout