Francie: Muslim unesl a mučil svoji lesbickou sestru a její přítelkyně

Francie: Muslim unesl a mučil svoji lesbickou sestru a její přítelkyně

Homosexualita je v islámu zcela nepřijatelná a stále existuje deset zemí světa, kde může za stejnopohlavní vztah následovat trest smrti. Jedná se o jeden z nejtěžších hříchů a je samozřejmé, že s rostoucím počtem muslimů dojde i na střety těchto zcela nekompatibilních komunit i v Evropě. Podobné incidenty jsou tak stále častější podobně, jako vraždy ze cti..

Od pondělí 27. září je Samy M. souzen u krajského soudu v Drôme ve Valence za zločiny spáchané v prosinci 2018. Unesl a znásilnil svou tehdy 24letou sestru, která opustila rodinný dům v Bourg-de -Péage o měsíc dříve. Když zjistil, že má intimní vztah se ženou, pak ji napadl. Vylákal ji k řece Drôme, kam odešla se dvěma přítelkyněmi. Vyzbrojen je přinutil jít na opuštěné místo, zbil je a přinutil je kleknout; potom třicetiletý muslim hluboce pořezal břitvou tváře obou přítelkyň jeho sestry a řekl, jak oběti na slyšení vypověděly: „Donutím tě navždy se usmívat“.

Soud ho obvinil z toho, že toto zneužívání provedl kvůli sexuální orientaci mladých žen. Tři oběti to potvrdily: Podle nich muž z Bourg-de-Péage tvrdil, že žena musí randit s mužem a že homosexualita se mezi muslimy neprovozuje.  Reakce tří obětí, které seděly v první řadě a čelily hrůze z toho, co zažily, ukazuje, že se nejednalo o přátelské jednání.  Tři mladé ženy byly bledé, jedna se třásla, druhá měla problémy s dýcháním. Třetí, která dostala panický záchvat, musela být ošetřena přivolanou pohotovostí. Navzdory roušce byly na jejích tvářích vidět jizvy, kterými je muslim na celý život znetvořil…

Proces bude pokračovat…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Francie: Muslim unesl a mučil svoji lesbickou sestru a její přítelkyně

  1. Počet krajín ,kde bude hroziť trest smrti za čokoľvek spojené s LGBTI, samozrejme nie je konečný. V ďalších rokoch bude ich zoznam s islamizáciou a zavádzaním saudskoarabskej šaríe /ktorá na rozdiel od iránskej paradoxne pripúšťa aj alternatívne tresty/ stále narastať najmä v Afrike a Európe. Uvediem zopár štátov, ktoré sa zmene na provincie európskeho štátu už určite nevyhnú: Albánsko, Kosovo, Severné Macedónsko, Bosna a Hercegovina, časť Bulharska, samozrejme Turecko… a veľká väčšina „vyspelej“ Európy.

  2. Asi mlslimka nebyla dostatečně znalá is lamu, jinak by nemohla takto hřešit, a pokud opustila is lam, pak se měla od bratra stranit. Jinak samozřejmě netřeba mlslimům radit, je třeba je sem nebrat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout