Antifa násilně napadla předvolební shromáždění AfD v Hamburku – jeden muž skončil v nemocnici

Antifa násilně napadla předvolební shromáždění AfD v Hamburku – jeden muž skončil v nemocnici

V Německu se 26. září konají celostátní parlamentní volby a ultralevice vyšilovala z vyhlídky, že  Alternativa pro Německo (AfD) si může udržet svá křesla ve Spolkovém sněmu, a to navzdory dvouletému tajnému policejnímu sledování, nepřetržitým pomluvám fake news a úplné ignoraci mainstreamových médií.

Kandidáti AfD ani nenajdou místo, kde by své akce mohli v multikulturních městech v Německu pořádat, a tak tuto sobotu uspořádala hamburská AfD akci na soukromém pozemku místní kandidátky Nicole Jordanové. Podruhé během několika měsíců byla událost napadena maskovaným davem Antify, kteří bili přijíždějící hosty a poslali manžela Jordanové do nemocnice s otřesem mozku.

„Tentokrát jsem se ani nemohla dostat autem na pozemek,“ řekla kandidátka AfD Olga Petersenová, „tak jsem zaparkovala dál a zavolala Nicole Jordanové, aby poslala policii, aby nás doprovodila dovnitř. Přišel pro nás jediný důstojník a pak se k nám přiřítila skupina 15-20 lidí a začala nás postrkovat, ale důstojník byl schopen zabránit tomu, aby se stalo něco dalšího. Pak k nám přišla další skupina Antify a křičela něco jako : „Je tu Olga Petersenová, která chce v Berlíně šířit svou nacistickou propagandu!“ Poté zaútočili…

Tak to vypadá, když se fašisté vydávají za antifašisty, to vše posvěcené fašistickým systémem. A šílené je, že zástupci Antify mají být přítomni v hojném počtu i v našem parlamentu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Antifa násilně napadla předvolební shromáždění AfD v Hamburku – jeden muž skončil v nemocnici

    1. Antifa podobne ako spriaznená Strana zelených /v ČR Piráti, u nás Progresívne Slovensko/ nemala nikdy nič spoločné s komunistami. Sú to fanatickí anarchofašisti, ekoteroristi a do istej miery aj maoisti v jednom. Navyše ich v Nemecku chráni aj systém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout