Podle průzkumu je nejoblíbenějším světovým politikem Merkelová, následovaná Bidenem

Podle průzkumu je nejoblíbenějším světovým politikem Merkelová, následovaná Bidenem

Skutečně západní svět zešílel natolik, že většina lidí považuje za nejlepšího politika světa ženu, která bude jednou – ne neprávem – svým dílem považována za jakousi následovnici Hitlera  díky svojí schopnosti likvidovat genocidní politikou národy Evropy?? Mám věřit tomu, že celý západní svět hned v závěsu adoruje amerického prezidenta, který se stal prezidentem snad jen díky průhledným volebním manipulacím? Prezidenta, jehož youtubová videa mají mnohonásobně víc palců dolů, než palců nahoru, tedy víc negativních než pozitivních reakcí? Prezidenta, který zcela otevřeně propaguje protibělošský rasismus?

Uvedeným průzkumům by se samozřejmě dalo věřit, pokud by proběhly výhradně v Africe či v zemích Středního a blízkého východu. Pro ty, kdo mají záměr odejít do Evropy a tam se přiživovat na štědrých dávkách či přispět k džihádu svojí přítomností, musí být Angela Merkel doslova jejich druhou matkou. Vždyť jen málokdo přispěl k úspěšnému džihádu Německa – ale Evropy vůbec – tak, jako tato bývalá východoněmecká svazačka a členka Stasi.

Totéž lze aplikovat i na Bidena, stejně tak on dal naději všem džihádistům, kteří se za Trumpa nemohli dostat do USA, že nyní již tuto šanci mají. Po svém nástupu na post prezidenta otevřel hranice a do země se ihned nahrnuly tisíce islámských radikálů, zejména z islámských zemí, které byly pro Trumpa tabu. Kamala Harris sice nyní jeho pozvánku mírnila, nicméně i přesto se již džihádistům podařilo účinně tuto zemi infiltrovat.

Podívejte se sami na průzkum a hned vám bude jasné, že mnohé zde uvedené poněkud nehraje. Například ti, kdo volí velmi striktně protimigrační strany zároveň – zcela logicky – nemají rádi Merkelovou. Například u Švédska, kde i po volebních manipulacích mají silně protimigrační Švédští demokraté kolem 20%, je uvedeno, že Merkelová požívá obliby u 90% lidí. To je samozřejmě holý nesmysl. Minimálně ti, kdo volí ve Švédsku silně ostrakizované Švédské demokraty, Merkelovou nesnáší. Tedy těchto 20% je zásadně proti jejímu stylu politiky. Pak by nemělo být číslo těch, u nichž požívá obliby vyšší, než 80%…

Zajímavé je pak i srovnání údajné obliby ve srovnání Biden – Trump. Za sebe mohu říct, že jsem zatím narazila jen na minimum lidí, kteří zastávají názor, že Trump byl horší, než Biden. Ovšem většina západního světa si prý myslí pravý opak:

Výše uvedená statistika mi opět vůbec nesedí ke zcela oficiálním výsledkům voleb v zemích jako je Německo nebo Švédsko, kde by museli Bidena oblibovat i voliči protestních stran (SD, AfD), což je samozřejmě nesmysl. V Itálii mají například protimigrační  strany v součtu nad 50%, tedy minimálně zde by měl mít méně než 50% obliby nejen Biden, ale také Angela Merkel. A to ještě nehovoříme o nevoličích, kteří by z logiky věci museli 100% oblibovat oba tyto údajně nejoblíbenější politiky.

Na výše uvedeném tak zcela jasně vidíme, že se průzkumy veřejného mínění zakládají na značných manipulacích. Záměrně jsou buď vybíráni ti „správní“ respondenti nebo jsou čísla předem dána. Případně se dotazovali – minimálně v Evropě – v komunitách „Novoevropanů“…

Proto bych stejně chladně brala také veškeré předvolební i jiné podobné průzkumy, které vám mají vnutit nejen to, kdo má být váš oblíbenec (tedy přimět vás, zařadit se k většině), ale také koho máte volit.

Nenechte se proto vmanipulovat do názoru, který vám není vlastní. Udělat z lidí jednotnou masu s jedním jediným „správným“ názorem je právě cílem globalistů. A nejvíc tuto totalitní uniformitu požadují ti, kdo si sami říkají „demokraté“, v čele s nedemokratickou EU a jejími loutkami…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 3.5]

3 thoughts on “Podle průzkumu je nejoblíbenějším světovým politikem Merkelová, následovaná Bidenem

  1. Vskutku podivný průzkum. I když Paw Research Institute mívá ve statistických výzkumech dobrou relevanci (třeba počty mlsmimů v různých zemích, dynamika růstu populací) tak v těchto subjektivních průzkumech hrají roli emoce, a hlavně to, koho se ptají. I když třeba u Řeků nijak nepřekvapuje že mají raději Putina než Merkelovou. Výsledek mi také není jasný, jako kdyby cca 80 % lidí v dotazovaných zemích byli samí neomarxisté. Spíše ale půjde o neznalost.

  2. Jaksik mi v těch pruzkumech chybi statisticke udaje z USA. Žeby vyzkumnici tuto velkou zemi z pruzkumu vynechali zaměrně?

    Jinak obecně na statistiky s politickymi tematy mam obecně nazor, že ve většině připadu buďto jde o pruzkumy na zakazku anebo o politickou propagandu s cilem manipulovat veřejne miněni určitym předem danym směrem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout