Pirátostan – podporovatelé zeleného údělu, nepřizpůsobivých a islamizace Evropy cílí na důchodce

Pirátostan – podporovatelé zeleného údělu, nepřizpůsobivých a islamizace Evropy cílí na důchodce

Také jste dnes možná narazili na článek o tom, jak chtějí eurosoudruzi Piráti cílit svým „stříbrným autobusem“ na důchodce, jejichž hlasy jim zoufale chybí. Lhaním dokázali mnohé nepříliš bystré voliče přesvědčit o tom, že nejsou nijak promigrační, ovšem alespoň minimálně schopný člověk si může velmi lehce zjistit, že Piráti patří k největším podporovatelům muslimské invaze, organizované EU, k níž tato partička eurosvazáků tak nadšeně shlíží.

Zcela jasné a neotřesitelné důkazy o jejich promigračnosti najdete v tomto článku. I kdyby se Piráti či ti, kdo je tak srdnatě hájí v různých diskuzích i na mainstreamu, na hlavu postavili, nic onoho článku nemohou vyvrátit. Podobně, jako já, si tato fakta může samozřejmě ověřit i kdokoli další. Pokud toho jejich voliči nejsou schopni, pak je to jen a pouze jejich problém. Na druhou stranu je jasné, že jde o ideální stranu pro zaměstnance promigračních neziskovek i obyvatele tzv. „vyloučených lokalit.“

Piráti jsou však i největší podporovatelé zeleného údělu, který v budoucnu povede k celkovému zchudnutí zemí EU, které se zavázaly k postupnému přechodu k uhlíkové neutralitě. Ostatně, také půjčka od globalistů, která se nazývá půjčkou EU, je vázána na plnění tzv. „zeleného údělu“, kam půjde většina těchto financí.

Jak to v zemi, která v tomto ohledu již značně pokročila, vypadá, nám ukazuje Švédsko, které zejména (ale nejen) v zimě sužovaly časté výpadky elektrického proudu. Větrníky, které mají být údajně šetrné k životnímu prostředí, pak ukazují, že nejsou vůbec ekologické, neboť značným problémem je co s nimi po ukončení jejich životnosti – a především – dokázaly doslova vyhubit některé druhy ptáků v určitých oblastech, kde jsou tyto zdroje elektrické energie instalovány.

Piráti, kteří by samozřejmě bez nejmenších výhrad plnili jakákoli nařízení EU, by se jistě velmi brzy zasadili o následování Švédska i v tomto směru. Nicméně, jejich kolegové z EP, němečtí Zelení, jejichž program je ve srovnání s tím pirátským takřka jako přes kopírák, se ve své zemi už natolik proflákli, že se začali v žebříčku preferencí velmi rychle propadat. A nemůže za to ani tak fakt, že nemají žádné „vítací“ limity, jako to, že si většina Němců uvědomila, že s touto cháskou v čele, zchudnou. A Němci zásadně nesnesou, když se jim sahá na peníze.

Jak také všichni víme, Piráti patří k největším podporovatelům LGBTQ a jasně nám ukázali, co si myslí o těch, kdo s nimi v tomto směru nesouhlasí.   To předvedl Pirát Profant svým nedávným prohlášením, že: „Poslanecká sněmovna je plná bílých páprdů, kteří inklinují k fašismu.“ Tím měl samozřejmě na mysli poslance, kteří nehlasovali pro tzv. „manželství pro všechny“, do jehož rámce už právě např. němečtí Zelení hodlají zařadit prakticky kohokoli, včetně více než dvou osob. O tom, že by šli Piráti stejným směrem, nepochybuji. Nicméně, kolik podobných „bílých páprdů“ hodlají při svém putování stříbrným autobusem oslovit?

Piráti slibují důchodcům zvyšování důchodů, ale při posledním navyšování byli sami proti. Navíc, ve snaze plnit různé zelené úděly, při prakticky jistém navyšování už tak tučných dotací různým promigračním neziskovkám a vykrmování „Novoevropanů“, které budou s radostí přijímat (což dokázali nesčetněkrát), jednoduše na důchody nebude. Stávající zadlužení se bude i nadále prohlubovat, neboť už nyní je víceméně jasné, že dojde k dalším podzimním a zimním lockdownům.

Zvyšování důchodů tak při politice, kterou prosazuje EU – a tedy i Piráti – prakticky nebude možné. Piráti tak důchodcům slibují něco, co půjde splnit jen stěží, obzvlášť, když se budou snažit uspokojit Brusel i „sdílením solidarity“ jak se jinak říká kvótám a k němuž se Piráti veřejně hlásí.

Piráti navíc odmítají omezit i různá na sociálním systému dlouhodobě parazitující individua, neboť i v jejich řadách hledají voliče. Také jejich vykrmování něco stojí. Je to jen pár dnů, kdy se jejich senátorka vymezila proti odebírání dávek nepřizpůsobivým. Na nich tedy neušetří, spíš naopak.

A nakonec, právě důchodci si pamatují dobu minulou, kterou ovšem nepamatuje většina Pirátů, případně si ji pamatují  coby malé děti.  Tehdy jsme se všichni naučili takzvaně „číst mezi řádky“. Většina důchodců tak snad prohlédne, kdo tito novodobí maoisté ve skutečnosti jsou…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.6]

2 thoughts on “Pirátostan – podporovatelé zeleného údělu, nepřizpůsobivých a islamizace Evropy cílí na důchodce

  1. Každý slovenský vlastenec musí veriť,že sa budú konať predčasné voľby a Progresívne Slovensko – slovenská obdoba Pirátov, ale s ešte radikálnejším neomarxistickým a o niečo menej zastieraným programom – v nich neprekročí 5 percent. Ich prípadná účasť vo vláde s programovo takmer totožnými neoliberálnymi extrémistami z SaS /tiež žiadajú „sobáše“ pre LGBTI, legalizáciu aj tvrdých drog, eutanáziu, neobmedzenú migráciu, štedré dotovanie mimovládok na úkor dôchodcov , rušenie verejnej dopravy atď./ by bola pre náš národ a štát totálnou katastrofou.

  2. Pirátsvo slučuje vše to nejhorší z neomarxismu a progresivismu, co jen si lze představit, tak snad nejen důchodci si přečtou jejich program a seznámí se s jejich hlasováním v parlamentech ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.