Na německou základnu Ramstein už bylo přepraveno více než 6000 lidí z Afghánistánu, po nějaké době se mají přemístit

Na německou základnu Ramstein už bylo přepraveno více než 6000 lidí z Afghánistánu, po nějaké době se mají přemístit

A k nadpisu je nutno dodat, že to rozhodně nemá u uvedeného počtu zůstat, neboť se plánují další lety z Afghánistánu. Führerin 4. říše von Lejno už předem avizovala, že se evropské země musí o Afghánce podělit. A jak vyšlo najevo, nikdo ani pořádně nekontroluje, kdo je do Evropy dopravován. Další tisíce džihádistů tak jistě ještě přiletí a po následném slučování rodin se za rok bude spousta lidí divit, odkud se v jejich zemích vzala tak početná afghánská komunita.

Je třeba podotknout, že na hru, která se v roce 2015 jmenovala „doktoři a inženýři“ a nyní se jmenuje „tlumočníci“ nadšeně přistoupila i naše vláda, kterou v první vlně „dovozu“ údajných tlumočníků předstihlo v celé EU jen Německo a Itálie. Brusel tak musí být nadšený tím, jak příjmem 170 Afghánců (a pozdějším dalším sloučením rodin do konečného počtu pár tisíc) skvěle plníme kvóty. A samozřejmě nejen my. A ovčan tomu ještě tleská…

Nicméně zdá se, že nejen ve Španělsku, kam letecky míří část Afghánců, určených pro země EU, ale také v Německu, se bude soustřeďovat budoucí džihádistická základna pro islamizaci Evropy. V Německu nikdo netuší, kam ty tisíce Afghánců dál půjdou a Lejno ve vedení EU nezapírá, že budou podobně, jako ti ze Španělska, rozmístěni po celé EU.

K tomu se zřejmě přistoupí v momentě, kdy se „tupý Evropan“ odláká k jinému tématu, nejspíš k podzimním lockdownům. Ostatně, nejvíc džihádistů z Afriky bylo do Evropy převezeno právě v době, kdy měli být Evropané nuceně uzavřeni doma a téma invaze nikoho nezajímalo…

„Nejlepší“ spolkový ministr zahraničí všech dob Heiko Maas uzavřel s USA dohodu, že letecká základna Ramstein (Porýní-Falc) by se mohla stát záchranným centrem pro zaměstnance velvyslanectví a místní zaměstnance, kteří budou v určitém okamžiku, pokud vůbec, letecky přepraveni do USA. V článku stripes.com se dozvíte důležitý detail, který nenajdete v předních německých médiích:

Ramstein může pojmout až 5 000 evakuovaných a v nadcházejících dnech se podle představitelů základny očekává více letadel. Tisíce amerických občanů stále čekaly na páteční evakuaci z Afghánistánu, ale většina z těch, kteří měli být evakuováni, byli Afghánci, včetně tlumočníků a novinářů, kteří s Američany pracovali 20 let, co byli v zemi.

Odstavec o evakuovaných: Dočasně zůstanou na základně a pak budou cestovat na trvalejší místa přesídlení, uvedlo v prohlášení velvyslanectví USA v Berlíně. Nebylo jasné, zda budou přemístěni do Německa nebo jiné země.

Od pátečního večera dorazilo na leteckou základnu v Ramsteinu ve Falci více než 6 000 lidí, kteří údajně hledají ochranu před Talibánem. Na palubě letadla se také narodilo dítě.

Nikdo tak neví, kam se tito údajně evakuovaní Afghánci budou přemisťovat. Jde o ty, které zmiňuje Lejnová?? Zdá se, že ano, podobně, jako se to zřejmě týká dalších, kteří jsou dopravováni na španělskou základnu. O tisících dalších se pak zmiňují i italská média, přitom díky invaznímu přílivu z Afriky je jisté, že v samotné Itálii pro ně nemohou najít ubytovací kapacity.

Nakonec to vypadá tak, že se momentálně přemisťují tisíce Afghánců na některé evropské základny, odkud se budou na základě nařízení z Bruselu rozmisťovat do různých evropských zemí. A dojde k tomu třeba za měsíc, kdy se na téma „Afghánistán“ pozapomene…

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Na německou základnu Ramstein už bylo přepraveno více než 6000 lidí z Afghánistánu, po nějaké době se mají přemístit

  1. Nepochybujem o tom,že Orbán, Kurz a Morawiecki napriek niektorým „odvážnym“ výrokom budú súhlasiť s masovým a nikdy nekončiacim prijatím „tlmočníkov“ tiež. Od „nášho“ Hegera sa takisto odpor čakať nedá, aj keď Boris Kollár tvrdí ,že s prijatím viac než 10 votrelcov súhlasiť nebude. NiIkdy však v ničom nehovoril pravdu a vždy sa podriadil koaličným partnerom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.