V Německu začala kampaň „Zelené kraviny 2021“, která má varovat před volbou Zelených

V Německu začala kampaň „Zelené kraviny 2021“, která má varovat před volbou Zelených

Zelení jsou soukmenovci našich Pirátů a jejich šílené nápady začínají i v Německu děsit zejména konzervativněji založené lidi, případně ty, kteří jsou ekonomicky vzděláni a chápou, jak velkou zhoubou je tato zelená politika i pro prosperitu země.  Uvědomují  si totéž i voliči našich Pirátů?

Ve více než 50 městech Německa, několik týdnů před volbami do Spolkového sněmu dne 26. září, varují velké plakáty se slogany jako „Totalita“. „Socialista, nepřátelský vůči vlasti.“  před „zelenými kravinami“.

Pro tvůrce kampaně „Zelený odpad 2021“ – dostupná pod gruener-mist.de – existuje „zelený poplach pro svobodu a demokracii v Německu. Zelení se chytnou pák vládní moci. Pokud se dostanou ke kormidlu, možná i se zeleným kancléřem, v krátké době už naši liberální demokracii nepoznáme.“

Kromě toho vysvětluje, co Zelení prosazují: konkrétně prohibiční socialismus, ničení průmyslu, ekodiktaturu, masové přistěhovalectví a klimatickou hysterii. Podle tvůrců „Grüner mist 2021“ jsou Zelení „připraveni na všechno a k ničemu“.

Program Zelených byl analyzován přesně a tím i jádro za fasádou, s tím, že je zase buržoazní centrum oklamáno. A „Zelený odpad 2021“ dospěl k následujícímu závěru: „Zelená u moci znamená „ochrana klimatu“ plánovaná ekonomika a eko-socialismus, řízení nedostatku a likvidace průmyslu, prohibiční režim a státní kontrola až do nejběžnějších oblastí života. Zelené pravidlo znamená zničené státní finance, daňovou politiku a masovou invazi a konečné rozpuštění demokratického národního státu.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.3]

2 thoughts on “V Německu začala kampaň „Zelené kraviny 2021“, která má varovat před volbou Zelených

  1. Je to neuveriteľné, ale západonemecká Strana zelených sa v čase svojho vzniku dala ešte považovať za umiernenú pokrokovú ľavicovú stranu takmer socialistického typu /skutočne bojujúca aj proti znečisťovaniu životného prostredia a Reaganovým a Kohlovým zverstvám, napríklad manévrom amerických okupantov či horúčkovitému zbrojeniu / a tak o nej písali aj noviny a časopisy v Československu. Až od začiatku 90. rokov sa začala meniť na bandu neomarxistických, ekoteroristických, eurofašistických, imperialistických a iných extrémistov. Skutočne hrozí ,že zvíťazí v už dávno nie slobodných „voľbách“ a stane sa najsilnejšou stranou v Nemecku. My Slováci musíme veriť,že jej slovenská obdoba Progresívne Slovensko v predčasných voľbách, tak ako v riadnych pred rokom a pol, prepadne.

  2. Němci nesmí protestovat proti is lamu, tady proti oslabení ekonomiky mohou, měli by toho využít a zabít dvě mouchy jednou ranou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout