Osmiletá holčička byla v ISIS 10x prodána a asi 100x znásilněna

Osmiletá holčička byla v ISIS 10x prodána a asi 100x znásilněna

Jak jste si možná sami všimli, po celé islamizované Evropě dochází doslova k epidemii znásilnění. Jde o běžné chování muslimů na dobývaném území, přičemž Evropu mohamedáni skutečně považují za “území války,” neboť i Korán jasně říká, že území, které není pod nadvládou islámu je územím války, zatímco území islamizované je územím míru. V Evropě probíhá džihád, jehož podoba se bude stupňovat s tím, jak se budou zvyšovat počty muslimů.

Už fakt, že z území, která jsou ovládána muslimy a kde jsou likvidováni nemuslimové, přichází do Evropy ne ti, kdo jsou utiskováni – tedy nemuslimové, ale džihádisté, tedy muslimové. Evropa tak podporuje hrdlořezy z ISIS a jiných bojůvek, zatímco jejich oběti jsou stále terčem perzekuce z řad muslimů.

Jen velmi málo “nevěřících” vězňů osvobozených z otroctví Islámského státu dorazilo do Německa, protože jako žadatelé o azyl přišli – a byli akceptováni –  pouze muslimové.

Z 296 žen, které žijí v Německu a pomáhá jim jezídský doktor, asi 230 (78 procent) uvedlo, že byly znásilněny v Islámském státu (IS). Čtyřicet žen (13,5 procenta) uvedlo, že otěhotněly poté, co byly znásilněny muslimy.

Podle studie jezídského vědce Jana Ilhana Kizilhana byla každá z nich znásilněna nejméně 20krát. Během islámského zajetí byla každá žena k smrti vyděšená. Za posledních pět let žilo v uprchlických táborech asi 300 000 Jezídů.  Zvláštní je, že to byli téměř výhradně jejich kati, kteří dorazili do Evropy, a ne oběti.

Britain First Posts 'Muslim Auction Of Women In London' And Get It Very  Badly Wrong | HuffPost UK
trh nemuslimských otrokyň

A to vše navzdory skutečnosti, že většina považuje za nemožné žít v míru s muslimy v Iráku a vrátit se do jejich zničených osad. Protože to byli normální muslimové, kdo je pronásledoval, nejen ti z ISIS. Stručně řečeno, to, co nazýváme “přistěhovalci”,  jsou ve skutečnosti buď přímo členové Islámského státu nebo jeho byť jen tiší sympatizanti.

Je třeba si totiž uvědomit, že na území Islámského státu se žilo přesně tak, jak se žilo za dob Mohamedových, muslimští hrdlořezové tak jen dokonale kopírovali život a činy jejich lžiproroka. Islám, jaký jsme mohli vidět na videích ISIS, je skutečný, nepředstíraný.

Psycholog Jan Ilhan Kizilhan říká: “Nejmladší dívce, kterou jsem vyšetřoval, bylo 8 let. Děvče bylo 8 měsíců v rukou ISIS, desetkrát bylo prodáno. Během osmi měsíců byla teprve osmiletá holčička stokrát znásilněna.”

Je třeba poznamenat, že tyto události velmi připomínají to, co se v posledních desetiletích stalo v Anglii při útocích na nezletilé bílé dívky etnickými znásilňovacími gangy, jejichž členové byli výlučně muslimové, především Pákistánci. Šlo o jasnou demonstraci faktu, že v Evropě probíhá také válka o dobytí a konečnou hidžru (islamizaci).

Jezídi a křesťané byli původními obyvateli oblastí, které obsadil ISIS. Poté byli nahrazeni muslimy, kteří přišli po arabském dobytí. Nepřipomíná vám to něco? Není vám divné, že globalisté v čele s různými neziskovkami a organizacemi, které si říkají “humanitární” přiváží do Evropy ne oběti, ale vrahy?? Už chápete ten záměr?

Evropa je jednoduše na řadě. Už naši předkové po staletí věděli, že jsou muslimové obrovským nebezpečím. Teprve současná doba jim konečně pomáhá náš kontinent dobýt. To, co zažívaly nedávno Jezídky, budou zažívat i vaše vnučky a pravnučky…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Osmiletá holčička byla v ISIS 10x prodána a asi 100x znásilněna

  1. Je to tak, is lam a neomarxismus jsou největším nebezpečím tohoto století, zejména pro naše vnučky a pravnučky, i vnuky. Vše ostatní se dá nějak změnit a pomine, ovšem is lam, kde se usídlí, nepomine.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.