“Ošukám vaše děti,” muslim fyzicky napadl řidiče autobusu v Malmö jen proto, že řekl, že je křesťan

“Ošukám vaše děti,” muslim fyzicky napadl řidiče autobusu v Malmö jen proto, že řekl, že je křesťan

Incident, který se přihodil v islamizovaném švédském Malmö, mi tak trochu připomíná případy, k nimž dochází takřka denně na islamizovaných územích v některých afrických zemích. Denně jsou tam zastavovány autobusy i osobní auta, většinou v odlehlých oblastech, mezi nimiž jsou vyselektováni muslimové, kteří mohou svobodně odejít, zatímco všichni křesťané jsou zavražděni a to včetně malých dětí.

Tento případ samozřejmě zdaleka nedošel tak daleko, neboť v Evropě zatím není islamizace ve stejné fázi, jako v afrických zemích, které částečně ovládají různé odnože Islámského státu a jiné bojůvky. Nicméně i zde se mnohdy selektují lidé jen na základě jejich víry, tedy nejste-li muslimové, jste podřadní a proto si od nadřazeného muslima zasloužíte alespoň nějaké to připomenutí vaší podřadnosti…

20letý muž byl obviněn poté, co napadl řidiče autobusu v Malmö a chtěl vědět, zda je řidič muslim.

K incidentu došlo podle obžaloby loni v listopadu (titulek je z kamery v autobusu). Autobus dorazil na konečnou, ale 20letý muslim požadoval, aby mu bylo umožněno pokračovat. Muž pak podle řidiče začal mačkat tlačítka na palubní desce autobusu.

20letý muž se pak zeptal, zda je řidič autobusu muslim.

“Ještě víc ho rozčílilo, když jsem řekl, že jsem křesťan, a křičel, že ublíží mé rodině a dětem a ošuká je všechny,” říká. “Řekl, že se nebojí policie,” řekl řidič autobusu.

Muž pak údajně fyzicky napadl řidiče, bil ho a sprostě mu nadával a tahal ho za kravatu.

Policie poté zasáhla a násilníka zpacifikovala.  Muslima, který se zásahu policie bránil, obvinili také z napadení policisty.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on ““Ošukám vaše děti,” muslim fyzicky napadl řidiče autobusu v Malmö jen proto, že řekl, že je křesťan

  1. Ještě nedávno nám Švédové nadávali do barbarů, že nechceme přijímat to jejich obohacení, a již nějak zmlkli, a možná jim někdy dojde, že soudruzi ze Švédska udělali chybu, ale zatím jejich vedení stále trvá na obohacení Švédů a Švédská komisařka Johanssonová a spol. trvá i na našem obohacení. Nenechme se zastrašit a dejme obraně před is lamizací a imigrací prioritu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.