Muž tmavé pleti se sekerou rozséval strach v ulicích německého Gmündu

Muž tmavé pleti se sekerou rozséval strach v ulicích německého Gmündu

Další z hostů Merkelové nyní obohacoval německý Gmünd, naštěstí nedošlo k žádnému zranění, od samého začátku je samozřejmě „jisté“, že se jedná o psychicky nemocného chudáka. Ostatně, jako obvykle…

Policie v sobotu hledala v městské části Gmündu muže, který mohl představovat nebezpečí pro ostatní. V akci byl i SEK.

Policie a příslušníci SEK byli v sobotu ve švábském Gmündu ve velkém nasazení. Ráno a brzy odpoledne hledali  muže, který údajně pobíhal se sekerou v areálu rokokového hradu v městské zahradě. Volající to nahlásil policii kolem 8:30. Vzhledem ke zprávě, že osoba nesla sekeru, byla policie rozmístěna po celém městě.

Krátce po 11. hodině dorazila SEK do gmündského Oststadtu s velkým kontingentem ozbrojených policistů s ochrannými prostředky. Podle nepotvrzených informací očitých svědků byla bývalá okresní vojenská náhradní kancelář v Bismarckstraße ráno zcela obklopena záchrannými službami. V 11:56 byl objekt prohledán bez úspěchu. Na místě byla také čtyři sanitní vozidla a lékař záchranné služby; stejně, jako nespočet policistů.

Kolem 11:30 se policistům podařilo najít a zajistit sekeru v oblasti Buchstraße. Vzhledem k tomu, že policie předpokládala, že hledaný muž je ve stavu duševní nouze a nelze vyloučit, že představuje nebezpečí pro sebe i ostatní, požádali úředníci o pomoc od obyvatelstva: hledá se 40letý muž s tmavou pletí a černým plnovousem, který je vysoký asi 175 centimetrů.

Byt 40letého muže v Bismarckstraße později prohledaly speciální jednotky. O něco později byl hledaný člověk spatřen v oblasti Kaspar-Vogt-Straße, kde byl také zatčen. Vyšetřování incidentu pokračuje.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Muž tmavé pleti se sekerou rozséval strach v ulicích německého Gmündu

  1. Těch duševně nemocných je mezi hosty Merkelové opravdu nějak hodně. Přesto je Merkelová nejoblíbenějším politikem v zemi, což by mohlo ukazovat i na nějakou sounáležitost mezi duševně nemocnými.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout