Itálie: Tlupa vetřelců napadla dva karabiniéry, oba skončili v nemocnici (video)

Itálie: Tlupa vetřelců napadla dva karabiniéry, oba skončili v nemocnici (video)

V Itálii (ale i v mnoha jiných zemích EU) nesmí policie proti útočníkům použít zbraně a pokud už k tomu náhodou dojde, většinou je policista, který se snažil aktivně a účinně bránit, potrestán.

Chlapec byl pobodán dnes v pět hodin ráno, posléze byl hospitalizován s těžkými zraněními v nemocnici v Pesaru. K tomuto incidentu došlo za úsvitu v Marottě v Pesaru. Případ přijeli vyšetřovat dva karabiniéři, kteří byli posléze zbiti a museli být odvezeni do nemocnice se zraněními, jejichž léčba bude trvat 15 až 20 dní.

Bitka pokračovala i poté, přičemž mnozí přistěhovalci měli u sebe nože. K incidentu došlo po skončení nepovolené diskotéky, vydávající se za za restauraci. V místě byly hloučky cizinců, většinou Afričanů..

Tento incident, který můžete vidět na videích výše, se stal dnes brzy ráno před diskotékou Miu v Marotta di Mondolfo. U rvačky byly přítomny stovky lidí roztroušených po ulici, mnoho z nich bylo opilých. Poté, co vypukla rvačka, při níž došlo k pobodání, zasáhla jedna jediná hlídka karabiniérů bez zvláštní ochrany (mají zakázáno nosit helmy, obušky), neměli tak jak zastavit útok vetřelců, kteří napadli auto. Důsledkem nemožnosti bránit se přesile byla zranění na různých částech těla. Poté, co dorazila druhá hlídka, byli konečně útočníci zpacifikováni. O pobodaného chlapci nejsou žádné detailnější informace: je známo, že jde o Senegalce, který měl štěstí, že vyvázl ven živý.

Čtyři “mladíci” byli zatčeni za rvačku s pobodáním. Zatčenými jsou dva Albánci, Kolumbijec a Senegalec. Pobodání bylo klasifikováno jako pokus o vraždu, přičemž útočníci byli obviněni i z přitěžujícího zranění, odporu a poškození auta karabinierů.

Karabiniéři čelili i po zatčení pachatelů útoku desítek cizinců. Ti se snažili vstoupit do služebního vozu, kde byl zadržován pachatel pobodání.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Itálie: Tlupa vetřelců napadla dva karabiniéry, oba skončili v nemocnici (video)

  1. Pokud budou mít policisté jen jedno právo, nechat se zranit, či zabít, pak občany moc neochrání, když sami budou ležet v nemocnici či na krchově.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.